Giriş Kayıt

Hitman: Agent 47′dan Yeni Fotoğraflar


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 04 Ağustos 2014 23:10

1403 

resim

İlk Hitman oyunu 2000 yılında “Hitman: Codename 47″ adı altında piyasaya çıktığından beri, dünya çapında büyük başarılar elde etti. Üzerine beş tane daha oyun yapılan “Hitman” tam anlamıyla bir fenomene dönüştü. Altıncı video oyununun da çıkması beklenen “Hitman” Hollywood’un da ilgisini çekti ve ünlü tetikçiyi filme dönüştürme çalışmalarına başlandı.

Video oyunlarının filme aktarılmasının iyi sonuçlar elde etmediğini herkes bilir. “Max Payne”, “Silent Hill”, “Tomb Raider” ve daha nicesi ya senaryodan, ya yönetmenden, ya da oyunlardakine benzemeyen oyuncu seçimleriyle tepkileri üstüne çektiler. Her ne kadar “Resident Evil” başta iyi gidiyorken, belirli bir konusu ve ona göre gelişim gösteren karakterleri varken, yönetmen seriyi bitirmek bilmedi. Normalde serinin üçüncü filmi “Resident Evil: Extinction”a kadar yeterli bir kapasiteye sahipken yönetmen Paul W.S. Anderson işi paraya döktü, hayranları gitgide bezdirdi. “Hitman” başarılı bir film adaptasyonu mu oldu yoksa oyundan filme kötü bir yansıtmanın eseri mi oldu derseniz size ancak şunu söyleyebiliriz ki eğer 2007′deki Hitman’de Timothy Olyphant’da olmasaydı daha kötü sonuç elde edebilirdi.

Timothy Olyphant’ın Agent 47′ı canlandırdığı film, oyuncu seçimlerinden ziyade kafa karıştırıcı konusuyla, oyundakilerden aşırı şiddetli sahneler içermesiyle beğenilmemişti. Tabii herkesin Olyphant’ın performansını beğendiği de söylenemez zira eleştirmenlerin çoğu tepkisi de oyunculuğun yapmacık olmasıydı. Time’ın “Tüm Zamanların En Kötü Video Oyunu Filmi” listesine de giren 2007 yapımı Hitman için bir daha filminin çekilmeyeceğinden bahsediliyordu.

Ancak Temmuz’un son aylarına gelindiğinde, San Diego’daki Comic Con festivali de başladığında, beklenmedik haberler geldi. Deadpool ve Ant-Man gibi filmlerden görüntüler yayımlandı. Bütün bunların dışında da yeni bir Hitman filminin çekileceği ve filmden ilk posterin de hazırlandığı açıklandı. Showtime’ın en popüler dizilerinden biri olan “Homeland”den tanıdığımız Rupert Friend‘in karşımıza Agent 47 olarak çıkacağı filmin görselleri hayranlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Söylenenlere göre Rupert Friend Hitman rolünü Paul Walker’dan aldı. İlk başta Walker’ın Agent 47 seçilmesinin ardından talihsiz ölümünden sonra rol Rupert Friend’e kaldı. Zachary Quinto, Thomas Kretschmann ve Ciaran Hinds’in yer alacağı yeni “Hitman: Agent 47″ filmi 2007′deki “Hitman”in devamı olmadığı da belirtildi.

Aleksander Bach’in yöneteceği yeni Hitman filminde Agent 47 genç bir kadına gerçek kimliğini öğrenmesinde ve Syndicate’i yenip babasını kurtarmasında yardım edecek.

San Diego’da filmin ilk kısa fragmanı gösterilse de, şimdilik görsellerle yetinmemiz gerekecek. “Hitman: Agent 47″ın San Diego’da yayımlanmayan fotoğrafları da internete düştü. Aralarında orijinal oyundaki Agent 47 ile Rupert Friend’in canlandırdığı Agent 47′ın karşı karşıya getirildiği fotoğraf da yer almakta.

İşte 20th Century Fox’un bizi fragmansız bıraktığı 27 Şubat, 2015′de vizyona girecek olan “Hitman: Agent 47″dan yeni fotoğraflar;


resim

resim

resim

resim

resim

resim

Hitman: Agent 47
2015
Hitman: Agent 47
Aksiyon / Macera / Suç96 dk

Yönetmen: Aleksander Bach
Popüler ve pek çok ödül sahibi oyun serisi Hitman'den uyarlanacak olan filmin başrolünde Rupert Friend (Homeland) ve Zachary Quinto (Star Trek, Margin Call) yer alıyor. Genetiği ile oynanmış barkodlu suikastçimizin son hedefinde, aynı zamanda gizli güçlerinde...
5.7 (91,815 Oy)

Kaynak: superkarga


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022