Giriş Kayıt

Hawkeye'ın Ronin Dönüşümü


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 11 Eylül 2017 12:51

845 

resim

Avengers’ın köklü üyelerinden Hawkeye’da değişim söylentisi ortaya çıktı. Avengers 4’te sevilen kahramanı artık Hawkeye değil Ronin olarak göreceğiz gibi!

Hawkeye’ı canlandıran Jeremy Renner hakkında ilginç söylenti ortaya çıktı. Kendisini Avengers 4 filmiyle birlikte artık Hawkeye olarak değil, Ronin olarak göreceğiz! Bildiğiniz gibi Jeremy Renner daha önce Clint Barton rolüyle defalarca karşımıza geldi. Hatta Captain America: Civil War’da en son kendisini izledik. Eğer söylenti doğru çıkarsa Clint Barton artık Ronin olacak.

Bu değişikliğin neden ve nasıl olacağını bilmiyoruz. Çıkan söylentilerde sadece Avengers: Infinity War’da Clint Barton’ın hayatını değiştirecek trajik olaylar olacakmış. Avengers 4’ün de Japonya’da çekilmesi Ronin ile ilgili sahnelerden dolayı diye de düşünülmeye başlandı. Çizgi romanlarda da Barton, Hawkeye kostümünü bırakıp Ronin olmuştu. Eğer bu söylentiler doğruysa MCU çizgi romandaki olaylardan birini ilginç bir uyarlama yaparak beyaz perdeye aktarmış demektir.


resim

Avengers: Endgame
2019
Avengers: Endgame
Aksiyon / Macera / Dram181 dk

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nın ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman,...
8.4 (1,121,819 Oy)

Kaynak: Saklı Kumanda


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022