Giriş Kayıt

Grudge Match Filminden Yeni Poster Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 02 Kasım 2013 11:29

1177 

resim

Eylül ayında ilk fragmanıyla birlikte ortaya çıkan Grudge Match’in yeni bir posteri yayımlandı. Raging Bull ve Rocky filmlerine atıfta bulunarak Sylvester Stallone ve Robert De Niro’yu boks maçında karşı karşıya getiren Grudge Match, Aralık ayında Amerika2da vizyona girecek. Ülkemiz için henüz resmi bir tarih olmasa da 2014 Şubat civarında vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

İki efsane fakat araları bozuk olan boksçu, birbirlerinden habersiz olarak bir video oyununa motion capture karakteri olmak için giderler. Stüdyoda karşılaşayan ve birbirleriyle kavga eden ikilinin bu görüntüleri YouTube’a yüklendikten sonra bir anda fenomen olurlar. İzleyiciler ve organizatörler artık bu ikiliyi sahalarda profesyonel olarak görmek istemektedir. Teklifi kabul eden ikili son bir kez dövüşmeyi kabul eder.

Birbirlerinin gençken oynadıkları filmlere (Rocky ve Raging Bull) fazlasıyla atıfta bulunan ve bu anlamda epey komik görünen Grudge Match, komedi dalında en çok beklenen filmler listesindeki yerini alıyor. Filmin yönetmeni ise daha önce komedi filmleriyle bilinen Peter Segal.


resim



Superkarga


Yorumunuz






Türkçe Altyazı © 2007 - 2023