Giriş Kayıt

Glass Onion: A Knives Out Mystery Filminden İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 09 Eylül 2022 09:50

618 

resim

Rian Johnson'ın büyük beğeni toplayan "Bıçaklar Çekildi" (Knives Out) filminin devam halkası "Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven" (Glass Onion: A Knives Out Mystery) filminden ilk fragman paylaşıldı. Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali'nde yapacak olan film 23 Aralık'ta Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

2019 tarihli ilk filmin ardından, bir kez daha tuhaf dedektif Benoit Blanc rolüne bürünen Daniel Craig dışında filmde Ethan Hawke, Edward Norton, Kathryn Hahn, Jessica Henwick, Dave Bautista, Kate Hudson, Janelle Monáe, Leslie Odom Jr ve Madelyn Cline gibi yıldız isimler rol alıyor.

Benoit Blanc bu kez Yunanistan'da, bir milyarderin malikanesinde yaşanan gizemli olayları çözmek için iş başında. Film, Edward Norton'ın canlandırdığı tekonoji milyarderi Miles Bron tarafından Yunanistan'a davet edilen bir grup eski tanıdığa odaklanıyor. Başlangıçta cenneten bir köşede, lüks içinde güzel bir tatil olarak başlayan kaçamak, içlerinden birinin ölü bulunmasıyla adeta kabusa dönüştüğünde bütün detayları gözden geçirip katili yakalamak yine Benoit Blanc'a düşer...

Filmde Ethan Hawke'ın canlandırdığı karakter halen gizemini korurken; Dave Bautista, Duke Cody adında bir YouTube yıldızına; Madelyn Cline Duke'ın genç kız arkadaşına; Kathryn Hahn, Senato'ya girebilmek için çalışan siyasetçiye; Kate Hudson, Birdie Jay adındaki bir moda ikonuna, Jessica Henwick Birdie'nin asistanına; Leslie Odom Jr. Miles Bron'un çalışanı olan bilim insanı Lionel Toussaint karakterine; Janelle Monáe ise Bron'a rakip bir teknoloji girişimcisine hayat veriyor.


Glass Onion: A Knives Out Mystery
2022
Glass Onion: A Knives Out Mystery
Suç / Dram / Gerilim139 dk

Yönetmen: Rian Johnson
Benoit Blanc bu kez Yunanistan'da, bir milyarderin malikanesinde yaşanan gizemli olayları çözmek için iş başında. Film, Edward Norton'ın canlandırdığı tekonoji milyarderi Miles Bron tarafından Yunanistan'a davet edilen bir grup eski tanıdığa odaklanıyor....


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024