Giriş Kayıt

Gary Oldman Başrollü Crisis'ten Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 28 Ocak 2021 14:39

710 

resim

Oscar ödüllü oyuncu Gary Oldman, taciz iddialarıyla gündemde bulunan Armie Hammer ve Golden Globe adaylığı bulunan Evangeline Lilly'yi başrolüne yerleştiren Crisis'ten yeni bir fragman paylaşıldı. Öncelikle sinemalarda, sonrasında ise VOD olarak izleyici karşısına çıkacak olan Crisis, bağımlılık yaratmaya çalışan şirketin savaşını anlatıyor.

Eski adı Dreamland olan Crisis, Kanada ve Amerika arasında uyuşturucu madde pazarlanması için organizasyon kuran bir satıcı, bağımlılıktan kurtulmaya çalışan ve oğlunun narkotikle olan gerçek ilişkisini çözmeye çalışan bir mimar ve yanında çalışan araştırmacı ile savaş haline girmek zorunda kalan bir profesörün hikayesini konu ediyor.

Yönettiği Arbitrage filmiyle tanınan Nicholas Jarecki'nin yönetmen ve senarist koltuğuna oturduğu Crisis'in oyucu kadrosunda Oldman, Hammer ve Lilly'nin yanı sıra Luke Evans, Greg Kinnear, Michelle Rodriguez, Lily Rose Depp, Indira Varma, Kid Cudi gibi yıldızlar bulunuyor. Crisis'in 26 Şubat tarihinde sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. 5 Mart tarihinde ise dijital ve VOD olarak izleyici karşısındaki yerini alacak.


Crisis
2021
Crisis
Dram / Gerilim118 dk

Yönetmen: Nicholas Jarecki
Crisis, Kanada ve Amerika arasında uyuşturucu madde pazarlanması için organizasyon kuran bir satıcı, bağımlılıktan kurtulmaya çalışan ve oğlunun narkotikle olan gerçek ilişkisini çözmeye çalışan bir mimar ve yanında çalışan araştırmacı ile savaş...


Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film