Giriş Kayıt

Eva Longoria'lı Romantik Komedi Unplugging'den Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 09 Nisan 2022 12:30

202 

resim

Vertical Entertainment, aslında kurgucu olan Debra Neil-Fisher'ın ilk yönetmenlik denemesi olan eğlenceli ve romantik komedi filmi "Unplugging"in resmi bir fragmanını yayınladı.

Filmin başrollerini Eva Longoria ve Matt Walsh üstleniyor. "Unplugging"in senaryosu da Matt Walsh ve Brad Morris tarafından kaleme alındı. Film, modern yaşamın ve teknolojinin getirdiği nedenlerle aralarındaki bağ zayıflayan bir çifti konu alıyor.

Jeanine (Eva Longoria) ve Dan (Matt Walsh) Dewerson çifti, evliliklerini yeniden canlandırmak için kendilerine tavsiye edilen dijital detoksu yapmak için bir hafta sonlarını kırsal alanda geçirmeye karar verirler. Kendileri gibi teknoloji bağımlısı olan kızlarını da geride bırakarak yola çıkan çiftin teknoloji ve modern hayatın nimetleri olmadan mükemmel bir hafta sonu kaçamağı olarak başlayan tatili, hızla kontrolden çıkınca işler karışır. Bu ilginç hafta sonu kaçamağı kısa zamanda Jeanine ve Dan'i eve dönebilmelerinin tek yolunun birbirlerine güvenmek olduğunu keşfetmeye zorlar.

Geçtiğimiz yıl, pandemi sırasında Oklohoma'da çekilen filmin küçük oyuncu kadrosunda ayrıca Nicole Byer, Al Madrigal, Lea Thompson, Brad Morris ve Keith David gibi oyuncular yer alıyor. Filmin Nisan ayı içerisinde seyirciyle buluşması planlanıyor.


Unplugging
2022
Unplugging
Komedi / Romantik94 dk

Yönetmen: Debra Neil-Fisher
Dan ve Jeanine Dewerson, aralarındaki tutkuyu yeniden bulmaya çalışan evli bir çiftir. Evliliğindeki sorunlar, kızlarının tek arkadaşının İpad’i olması durumuna daha fazla dayanamayan Dan, eşi ile birlikte uzak bir dağ kasabasında sessiz, dinlendirici...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023