Giriş Kayıt

Ethan Hawke'lı Korku Filmi The Black Phone'dan Yeni Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 27 Nisan 2022 17:18

764 

resim

Before serisinde, Boyhood’da ve son olarak The Northman’de boy gösteren dört Oscar adayı Ethan Hawke, kariyerinin belki de en korkutucu rolünde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hawke’ın başrolünde yer aldığı The Black Phone filminden bir fragman paylaşıldı.

The Black Phone’da Hawke, çocukları kaçıran bir seri katili canlandırıyor. Filmde The Grabber isimli bu seri katilin kaçırdığı Finney isimli 13 yaşındaki genç çocuk, ses geçirmez bir bodrum dairesinde esirken duvara monte edilmiş siyah bir ankesörlü telefondan The Grabber’ın eski kurbanlarıyla doğaüstü bir şekilde iletişime geçerek katilden kaçmaya çalışacak. Enteresan bir senaryo.

Filmin yönetmen koltuğunda Sinister, The Exorcism of Emily Rose ve Deliver Us from Evil gibi korku filmleriyle tanınan Scott Derrickson oturuyor. Joe Hill’in kısa hikayesine dayanan senaryo ise Derrickson ile Sinister filminde de çalışma fırsatı bulan C. Robert Cargill’in kaleminden çıkıyor. Filmde Ethan Hawke ile beraber rol alan isimler ise şu şekilde: Mason Thames, Jeremy Davies, Madeleine McGraw, James Ransone ve E. Roger Mitchell.

The Black Phone, 24 Haziran’da gösterimini yapacak. Filmin yeni fragmanı için buyurunuz.


The Black Phone
2021
The Black Phone
Korku102 dk

Yönetmen: Scott Derrickson
The Black Phone, 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Utangaç, ama zeki bir çocuk olan Finney Shaw, sadist bir katil tarafından ses geçirmez bir bodrum katında alıkonulur. Duvarda duran ve bağlı gibi görünmeyen telefon çalmaya başladığında işler...
6.9 (159,113 Oy)

Kaynak: play tuşu


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023