Giriş Kayıt

Elisabeth Moss “The Kitchen” Filminin Kadrosuna Dahil Oldu!


  1. Haberler
  2. Sinema
MarcoMehmet - 20 Mart 2018 17:14

594 

resim

Son yılların en gözde Hollywood yıldızlarından biri olan Elisabeth Moss’un yeni projesi belli oldu. Güzel oyuncu mafya draması “The Kitchen”ın kadrosuna dahil oldu.

2 Altın Küre ödüllü Elisabeth Moss’a filmde, “Nedimeler” ile Oscar’a aday gösterilen Melissa McCarthy ve “Girls Trip”in yıldızı Tiffany Haddish eşlik edecek. “Dünya Ticaret Merkezi”, “Straight Outta Compton” ve “Kan Bağı” filmlerinin senaristi Andrea Berloff, bu filmle birlikte ilk defa yönetmenlik koltuğuna geçecek.

Ollie Masters ve Ming Doyle’un yazdığı aynı isimli çizgi romandan uyarlanan “The Kitchen”, 1970’lerde, New York’taki Hell's Kitchen’da geçiyor. FBI’ın bazı mafya babalarını ve üyelerini yakalamasından sonra, İrlandalı gangsterlerin eşleri mafyanın yönetimini üstleniyor ve işleri yürütmeye başlıyor. Melissa McCarthy filmde, işleri devralma konusunda kadınlara liderlik eden sevgi dolu bir anneyi canlandıracak. Tiffany Haddish yoluna çıkan kim olursa olsun öldürmekten çekinmeyen bir kadına hayat verirken, Elisabeth Moss yeni hayatındaki şiddete aşık olan, istismarcı bir kocanın çekingen eşini oynayacak.

“The Kitchen”, Amerika’da 20 Eylül 2019’da vizyona girecek.Kaynak:Beyazperde

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film