Giriş Kayıt

Electro rolü Jamie Foxx’ın


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 04 Aralık 2012 16:10

828 

resim

Yönetmenliğini Marc Webb‘in yaptığı “The Amazing Spider-Man“in bu yıl gişede gösterdiği büyük başarının ardından gözlerin çevrildiği yeni Örümcek Adam projesi “The Amazing Spider-Man 2“nin oyuncu kadrosuna ünlü aktör Jamie Foxx da katıldı. Stüdyonun bu sabah resmi olarak açıkladığı bu gelişmeye göre Foxx filmde Electro karakterini canlandıracak. Aktör yaptığı açıklamada rolünü şu sözlerle tanımladı: “elektrik konusunda bir dahi ama tüm dünyadan şansına kısa çöpü çekmek düşmüş. Bundan sonrasını bilirsiniz, dünyaya düşman olacaktır.“

Daha önce hiçbir sinema filminde görünmeyen bir karakter olan Electro, ilk kez 1964 yılında “The Amazing Spider-Man” serisinin 9 nolu sayısında görünmüştü. Gerçek adı Max Dillion olan Electro, bir elektrik hattı üzerinde yaşadığı bir kaza neticesinde kötülük için kullanacağı güçler kazanmıştı.

Daha önce de aktardığımız gibi, hikayenin başkahramanı Peter Parker‘ı genç aktör Andrew Garfield‘ın canlandıracağı filmle ilgili en çok merak edilen konulardan biri ise Harry Osborn karakterini kimin canlandıracağı. Gelen son haberler bu rol için adı geçen isimlerin dörde düştüğü şeklinde. Bu dört aday Douglas Booth, Sam Claflin, Boyd Holbrook ve Eddie Redmayne‘den oluşuyor.


Kaynak:Sinemakulubu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023