Giriş Kayıt

Dumb And Dumber To Filminden İlk Posterler


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 21 Mart 2014 04:46

1218 

resim

Jim Carrey ve Jeff Daniels ikisini yıllar sonra bir araya getiren Dumb And Dumber To filminden yeni posterler yayınlandı!

Farelly Kardeşler'in yarattığı uçuk komedi klasiği Salak ile Avanak (Dumb and Dumber)'ın devamı Dumb and Dumber To, yılın sonlarına doğru izleyiciyle buluşacak!

Uzun bir aradan sonra Jim Carrey ile Jeff Daniels'ı bir araya getirecek olan bu yeni macerada, iki kadar bu defa bir çocuğun peşinde düşecek! Carrey ve Daniels'ın aradan geçen yılların ardından perdede eski uyumlarını yakalayıp yakalamayacakları merak konusu olsa da; ikilinin bir araya gelmesi, serinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı!

21 Kasım 2014 tarihinde ülkemizde vizyona girmesi planlanan film, bir süredir patırtı koparan yapımlarla karşımıza çıkmayan Farrelly Kardeşler için de geri dönüş niteliğinde olacak!resim

resim

Dumb and Dumber To
2014
Dumb and Dumber To
Macera / Komedi109 dk

Yönetmen: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır. Aradıkları çocuk aslında ikisinden birinin çocuğudur ancak babasının hangisi olduğunu kesin...
5.6 (139,400 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumlar

scientist 21 Mart 2014 10:25
Sitenin ismi müthiş olmuş. Dumblr Kop gel

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023