Giriş Kayıt

David Harbour'lı Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 04 Temmuz 2019 03:37

650 

resim

David Harbour’un kendisi gibi aktör olan babasının hayatının peşine düştüğü, mockumentary türündeki Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein’dan fragman yayınlandı. Film, 16 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things‘teki Jim Hopper rolüyle büyük beğeni kazanan ve son olarak Hellboy yeniden çevriminde sinemaseverlerin karşısına çıkan David Harbour, Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein adlı mockumentary için Netflix ile yeniden bir araya geldi. Bu ay izleyici ile buluşacak film için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, filmden ilk fragmanı yayınladı.

Kendisi gibi aktörlerle dolu ailesinin karışık tarihini araştırmaya başlayan David Harbour, babasının mirasını ve Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein adlı televizyon oyunundaki rolünü incelemeye koyuluyor. Orson Welles-vari bir aktör olan babasının hakkındaki tartışmaları, zamparalıkları, Frankenstein’da birlikte rol aldığı genç aktör Joey Vallejo ile aralarındaki anlaşmazlıkları kendine konu alan mockumentary, Harbour’ın kariyerinde farklı bir deneyim olarak kendine yer edinmiş durumda.

Yayınlanan bu ilk fragmanıyla Kit Harington ve Andy Samberg’ün başrollerinde bulunduğu 7 Days in Hell‘i andıran Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein’ın oldukça tuhaf bir film olacağına şüphe yok.

Arrested Development dizisinin senarist ekibinde yer alan John Levenstein‘ın senaryosunu kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda, Sacha Baron Cohen’in tartışma yaratan dizisi Who Is America?’nın yönetmeni olan Daniel Gray Longino oturuyor. 16 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak mockumentary‘den yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein
2019
Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein
Komedi32 dk

Yönetmen: Daniel Gray Longino
Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein; David Harbour'ın babasının bir başyapıttan uyarladığı felaket bir televizyon yapımının kayıp görüntülerine ulaşması sonrası yaşananları konu ediyor. Babasının mirasını ortaya döken Harbour, ailesinin...


Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023