Giriş Kayıt

Claire Denis İmzalı Stars at Noon'dan Fragman Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 29 Eylül 2022 17:55

211 

resim

Fransız sinemasının nadide yönetmeni Claire Denis‘nin merakla beklenen yeni filmi Stars at Noon‘dan ilk fragman geldi.

Denis Johnson’ın 1986’da yayımlanan aynı isimli romantik gerilim romanından uyarlanan Stars at Noon, 1980 yılında Nikaragua’da gerçekleşen Sandinist Devrimi’nden kaçmaya çalışan bir İngiliz iş insanı ve bir Amerikan gazetecinin arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor. Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan filmde iş insanına yakın dönemde adını Conversations with Friends ile sık sık andığımız Joe Alwyn, gazeteciye ise yıldızı gün geçtikçe parlamaya devam eden Margaret Qualley hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda bu ikiliye eşlik eden isimler arasında John C. Reilly, Danny Ramirez, Benny Safdie ve Nick Romano gibi yıldızlar bulunuyor.

Filmekimi programına da dahil olan Stars at Noon, uluslararası gösterimini 14 Ekim‘de yapacak. 28 Ekim‘de ise filmi Hulu platformunda izleme şansı bulacağız. Buyrunuz fragmana.


Stars at Noon
2022
Stars at Noon
Dram / Romantik / Gerilim135 dk

Yönetmen: Claire Denis
Bir Zamanlar Hollywood’da ve Salinger Yılım’dan tanıdığımız Margaret Qualley ile oyuncu-müzisyen Joe Alwyn’in iki âşığı canlandırdığı Öğle Güneşinde Yıldızlar, Nikaragua’da geçen tutku ve heyecan dolu, romantik bir aksiyon. Çekimleri Panama’da...


Kaynak: play tuşu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023