Giriş Kayıt

Chris Evans’lı Playing It Cool’un İlk Fragmanı Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 12 Eylül 2014 21:10

1644 

resim

Chris Evans ve Michelle Monaghan’ın başrolünde yer aldığı ve uzun süredir haber alamadığımız film Playing It Cool’un ilk fragmanı yayımlandı.

Bugün, 2012’de çekilmiş ama kurgu aşaması uzun sürmüş filmlerin fragmanlarının sonunda yayımlandığı gün olsa gerek. Kaçıranlar için, günün erken saatlerinde Jennifer Lawrence‘lı, Bradley Cooper‘lı çok beklenen film Serena‘nın ilk fragmanı yayımlanmıştı. Bir fragmanda, duyurulan ilk adıyla A Many Splintered Thing, yeni adıyla Playing It Cool‘dan geldi. Playing It Cool’da çekimleri 2012’de bitmesine rağmen bir türlü vizyona hazır hale getirilemeyen filmlerden. Justin Reardon‘ın ilk uzun metraj filmi olan Playing It Cool’un oyuncu kadrosu ise birbirinden ünlü oyunculardan oluşmakta. Chris Evans, Michelle Monaghan, Topher Grace, Aubrey Plaza, Giovanni Ribisi, Anthony Mackie, Luke Wilson ve Philip Baker Hall bu romantik komedinin yetenekli oyuncuları.

Film, bir aksiyon filmi senaryosu yazmak isteyen ama menajeri tarafından romantik komedi yazmaya zorlanan bir senaristi odağına alıyor. Filmin “şaşırtıcı” olayı ise Chris Evans’ın oynadığı senaristin aşka inanmaması. Evet, film muhtemelen öyle çığır açan romantik komedilerden biri olmayacak gibi, fakat fragman ve oyuncu kadrosu filme bir şans verilmesini sağlayacak kadar iyi gözüküyor.

Chris Schafer ve Paul Vicknair‘in senaryosunu yazdığı film Playing It Cool’un vizyon tarihi ilk etapta 2014 olarak belirlenmişti, fakat son durumda kesin bir tarih belli olmamasının yanında; filmi ancak 2015 yılında görebilmemizin olasılığı da oldukça yüksek diyebiliriz.Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023