Giriş Kayıt

Captain America: The Winter Soldier'in Blu-ray'ine Marvel One-Shot'u Yok


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 01 Haziran 2014 15:14

1902 

resim

Marvel'ın iki 'One-Shot' kısa filmi ABC TV dizilerini – Marvel's Agents of S.H.E.L.D ve gelecek olan Marvel's Agent Carter – körüklemiş olsa da görünen o ki Captain America: The Winter Soldier'in Ağustos ayında çıkacak olan Blu-ray ev çıkışı için One-Shot filmi yapılmayacak.

Son yapılan One-Shot, All Hail the King, Thor: The Dark World Blu-ray'de vardı ve Iron Man 3'ün Ben Kingsley'inin Trevor Slattery rolünü yeniden canlandırışını gösteriyordu. Önceki girişler Agent Coulson, çalınan bir Chitauri aleti ve önceden bahsedilen Agent Carter'a odaklıydı.

Bu Ağustos'da One-Shot olmaması demek bütün kısa filmlerin topyekün biteceği anlamına gelmiyor, ancak Winter Soldier'ın Blu-ray'inin en çok satanlardan olacağını düşünmek kulağa hiç yanlış gelmiyor. Sonraki One-Shot fırsatı Guardians of the Galaxy'nin ev çıkışıyla beraber olacak.


Marvel One-Shot: All Hail the King
2014
Marvel One-Shot: All Hail the King
Kısa Metraj / Aksiyon / Bilim-Kurgu14 dk

Yönetmen: Drew Pearce
Trevor Slattery karakterinin parmaklıklar arkasındaki konumunu belgesel kıvamında sunan kısa film. | Gönderen: Splash...
7.2 (12,926 Oy)

Captain America: The Winter Soldier
2014
Captain America: The Winter Soldier
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu136 dk

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Steve Rogers, Nick Fury ve gizli S.H.I.E.L.D. örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışmaktadır. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. S.S.C.B. döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter...
7.7 (901,050 Oy)

Kaynak: IGN Türkiye


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film