Giriş Kayıt

Black And White’tan İlk Fragman


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 06 Eylül 2014 10:11

1314 

resim

Başrolünde Kevin Costner’ın yer aldığı Black And White’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Kevin Costner bugünlerde geri dönüş yapma yolunda ilerliyor. Jack Ryan: Shadow Recruit ve Draft Day gibi başrolünde yer aldığı yapımlar gişelerde büyük başarı gösteremese de ünlü oyuncunun vizyona girmeyi bekleyen daha çok yapımı var. Oyuncunun başrolünde yer aldığı Black And White da bu filmlerden biri.

Bu hafta Toronto Film Festivali‘nde sinemaseverler ile buluşacak olan filmin yönetmeni, Costner’ın daha önce 2005 yapımı The Upside of Anger filminde de birlikte çalıştığı oyuncu, senarist ve yönetmen Mike Binder.

Kevin Costner bu filmde karısını (Jennifer Ehle) trafik kazasında kaybettikten sonra melez torununun sorumluluğunu üstüne alan bir büyükbabayı canlandırıyor. Los Angeles’da bir avukat olan Elliot Anderson’ın kızı, torununun doğumu sırasında hayatını kaybetmiştir ve baba çocuğun sorumluluğunu üstlenmemiştir. Küçük kızın Octavia Spencer tarafından canlandırılan siyahi büyükannesi bu ilişkiye müdahale etmek isteyince işler karışır. Küçük kızın velayetini almak istyeyen büyükanne, Costner’a kendi önyargılarını sorgulatır.

Costner, daha önce Upside of Anger ile birlikte çalıştığı senarist ve yönetmen Binder ile olan işbirliği ve yeni proje için şu açıklamalarda bulundu:

Binder benim için dört başka senaryo da yazmıştı, ancak onları reddetmek zorunda kaldım. Kötü olduklarından değil, ancak diğerleri benim için Black And White kadar uygun gelmedi. Bir arkadaşının sana projeler yollaması çok zor. Senaryo yazmak çok kişisel bir olay ve senaryoyu reddetmek oldukça hassas bir olay. İlk sayfadan itibaren çok duygusaldı, bağlanmıştım. Senaryo hiç çizgisinden çıkmadı ve kalitesini hiç kaybetmedi.Black or White
2014
Black or White
Dram121 dk

Yönetmen: Mike Binder
Elliot Anderson (Kevin Costner), karısının bir araba kazasında ölmesiyle dul kalır. Elliot, kızı doğumda can verdiği için torunu Eloise (Jillian Estell)’i büyütür. Acısıyla baş etmeye çalışırken, Elliot’un dünyası, Afrikan Amerikan büyükanne...
6.6 (13,368 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023