Giriş Kayıt

Bilinmeze Doğru Star Trek (Star Trek Into Darkness) Filminden Yeni Fotoğraf


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 11 Aralık 2012 13:17

2817 

resim

Bilinmeze Doğru Star Trek (Star Trek Into Darkness) filmine ait son yayınlanan fotoğrafta Benedict Cumberbatch'ın canlandırdığı kötü karakterin isminin John Harrison olduğu iddia edildi. Paramount stüdyosunun yayınladığı resmi görselde verilen bilgiye göre, fotoğrafta yer alan kişiler sağdan sola Zachary Quinto'nun canlandırdığı Spock, Benedict Cumberbatch'ın oynadığı John Harrison ve Chris Pine'ın hayat verdiği Kirk olarak belirtildi.

Star Trek evreninde John Harrison isminde bir karakterin yer almayışı serinin fanları tarafından dedikodulara neden oldu. Birçok hayran bu karakterin gerçek kimliğinin gizlendiğini ya da takma isim kullandıldığını belirtiyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk fragman teaserının yayınlandığı filmin ilk tam fragmanı 17 Aralık'ta görücüye çıkacak. "Tek kişilik kitle imha silahı" olarak adlandırılan kötü karakterin gerçek kimliğinin de fragman yayınlandığında ortaya çıkması bekleniyor.

17 Mayıs 2013 tarihinde vizyona girecek devam filminin yönetmenliğini yine J.J. Abrams yaparken, kadroda Simon Pegg, Zoe Saldana, Karl Urban ve Anton Yelchin'in dışında Alice Eve ve Peter Weller de yer alıyor.


Kaynak:Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film