Giriş Kayıt

Bilinmeze Doğru Star Trek (Star Trek Into Darkness) Filminden İlk Poster!


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 03 Aralık 2012 15:16

1966 

resim


Yıldız Gemisi Atılgan ve mürettebatı dönüyor...

Ülkemizde 7 Haziran, ülkesi ABD'de ise 17 Mayıs'ta vizyona gireceği kesinleşen Bilinmeze Doğru Star Trek (Star Trek Into Darkness)'e ait ilk poster yayınlandı. Çekimleri büyük bir gizlilik içinde süren filmde Chris Pine ve Zachary Quinto ilk filmde olduğu gibi Kaptan Kirk ve Spock rollerinde tekrar karşımıza çıkacak.
Filmin kadrosunda yer alan Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin ve John Cho ilk filmden hatırladığımız isimler olarak öne çıkarken, Benedict Cumberbatch ve Alice Eve de seriye yeni katılan yüzler.
Cumberbatch'ın canlandıracağı ve Kirk'ün tek kişilik kitle imha silahı olarak nitelenen filmin kötü adamına karşı savaşacağı filmde kahramanlarımız, ölüm-kalım savaşına dönüşecek bu epik macerada aşk, dostluk ve fedakârlıklar sınavlarından geçeceklerdir.
Bilinmeze Doğru Star Trek filminin ilk fragmanı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey) filminin öncesinde seyirci ile buluşacak.
Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof tarafından senaryosu yazılan filmin yönetmenliğini J.J. Abrams üstleniyor.


resim


beyazperde

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023