Giriş Kayıt

Ben Stiller ve Jonah Hill,Shawn Levy’nin Yöneteceği ALOHA için Yeniden Bir Araya Gelebilir


  1. Haberler
  2. Sinema
Mawashi - 28 Temmuz 2012 13:45

1779 

Ben Stiller ve Jonah Hill’i gelecek ay vizyona girecek olan bilim kurgu/komedi filmi The Watch’ta izleyeceğiz. İkili bu filmin ardından başka bir proje için yeniden bir araya gelmeyi planlıyor. Stiller ve Hill yönetmenliğini Shawn Levy’nin yapacağı komedi filmi Aloha’da rol alacaklar. Filmin konu detayları hakkında açıklanan bir bilgi yok. Ama hikayenin bir adada geçeceği söyleniyor. Bu fikir ilk olarak Hill’in aklına gelmiş. Daha sonra The Watch’un setinde Hill, Stiller ve Levy tarafından geliştirilmiş.

Filmin senaryosunu Get Him to the Greek ve The Muppets’ın yardımcı senaristi Nicholas Stoller’ın yazacağı açıklandı. Filmin yapımcılığını ise Stiller, Hill ve Levy üstlenecek. Bu üç isim Aloha’nın hikayesini planlasalar da, son söz Stoller’ın senaryosuna kalacak.


Hill daha sonra Martin Scorsese’nin yönettiği The Wolf of Wall Street ve 21 Jump Street’in devam filminde rol alacak. Stiller ise yönettiği The Secret Life of Walter Mitty’nin post prodüksiyonuna başlamış durumda.

Levy’ye gelince, ünlü yönetmenin şu sıralar üzerinde çalıştığı birçok proje var. Şu anda Vince Vaughn ile Owen Wilson’ın rol aldığı komedi filmi The Internship’i çekiyor. The Internship’ten önce, Fantastic Voyage ve Frankenstein filmleriyle ilgilendiği söyleniyordu. Bu iki filmin gelişim süreçlerine bağlı olarak, komedi filminin çekimlerini bitirdikten sonra bu iki büyük filmden birini sonuçlandırabilir.

Lost dizisinin yapımcılarından Carlton Cuse, Levy’nin yöneteceği ve başrolünde Hugh Jackman’ın oynayacağı henüz açıklanmamış bir proje yazıyor. Ayrıca gündemde Real Steel’in devam filmi Real Steel 2 de var. Bunların dışında, ünlü yönetmen son olarak çocuk dizisi The 39 Clues’un uyarlamasını yönetmek için de anlaşma imzaladı.

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023