Giriş Kayıt

Aquaman'in Çekimleri Tamamlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 23 Ekim 2017 10:44

917 

resim

DC Comics'in sevilen kahramanı, sualtı mücadelelerinin yenilmez ismi Aquaman'in beyaz perde macerası için geri sayım başladı. Ülkemizde 21 Aralık 2018'de vizyona girecek olan filmin çekimlerinin tamamlandığı duyuruldu.

Game of Thrones'un savaşçı Khal Drogo'su, Conan the Barbarian'ın vahşi Conan'ı Jason Momoa'nın canlandırdığı karakterin bu kez solo maceralarını izleyeceğimiz yapım, Momoa'nın "Aquaman" olarak boy göstereceği Justice League: Adalet Birliği'nden 1 yıl sonra gelecek.

Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir...

Filmin kadrosunda Aquaman'in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolündeki Willem Dafoe, Atlantis'in kraliçesi Mera'yı canlandıran Amber Heard ve Aquaman'in kötü kalpli yarı-kardeşi Orm rolünde Korku Seansı'nın Ed Warren'ı, Watchmen'in Nite Owl'u Patrick Wilson da yer alıyor. "Aquaman"in yönetmenliğini Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin başarılı yönetmeni James Wan üstlenirken, filmin senaryosunda ise Titanların Öfkesi filmi ile fantastik dünyaya çok da yabancı olmadığını kanıtlayan David Leslie Johnson imzası var.


Aquaman
2018
Aquaman
Aksiyon / Macera / Fantastik / Bilim-Kurgu143 dk

Yönetmen: James Wan
Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine...
6.8 (480,644 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023