Giriş Kayıt

Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor’lu Locked Down Filminden İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 06 Ocak 2021 11:15

438 

resim

Doug Liman’ın yönettiği, Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor’un başrollerinde yer aldığı Locked Down filminden ilk fragman yayınlandı. Film, 14 Ocak’ta HBO Max’te izleyici ile buluşacak.

Geçtiğimiz ay Wonder Woman 1984’u HBO Max‘te yayınladıktan sonra bu ay da Denzel Washington, Rami Malek ve Jared Leto’yu bir araya getiren The Little Things filmini platformda yayınlayacak olan WarnerMedia, bir yandan filmlerini vizyona girdikleri gün HBO Max’te yayınlamaya devam ederken, bir yandan da HBO Max’e özel filmlerini izleyici ile buluşturuyor. HBO Max’e özel olarak hazırlanan bu filmlerin başında ise Doug Liman imzalı Locked Down geliyor.

The Bourne Identity, Mr. & Mrs. Smith, Edge of Tomorrow gibi başarı yakalamış filmlerin yönetmeni olarak tanınan Doug Liman’ın yeni filminde Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor, sürekli didişen bir çifte hayat veriyor. Filmin HBO Max tarafından paylaşılan sinopsisi şöyle:

Linda (Anne Hathaway) ve Paxton (Chiwetel Ejiofor) tam ayrılmaya karar vermişken zorunlu bir karantinada evde birlikte sıkışıp kalınca hayatın başka planları olduğunu fark eder. Birlikte yaşamak ikisini de zorlasa da, şiir ve şarapla dolu bu zorunlu karantina şaşırtıcı şekilde yakınlaşmalarına neden olur.

İlk duyurulduğu dönemde Lockdown adını taşıyan film hakkında çıkan ilk haberlerde bunun koronavirüs salgını sırasında geçen bir soygun filmi olacağı söyleniyordu. Hathaway ve Ejiofor’un da son derece riskli bir mücevher soygununu başarıyla gerçekleştirmek için farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalan bir çifte hayat vereceği belirtiliyordu. Yayınlanan sinopsiste soygunun bahsinin geçmemesi merak uyandırmış olsa da, yayınlanan ilk fragman en başta söylendiği gibi bunun bir soygun hikâyesi olacağını gösterdi. Ayrıca yayınlanan ilk fragmanla birlikte filmin ekrana geleceği tarih de belli oldu: 14 Ocak 2021.

Filmin oyuncu kadrosunda Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor’a Stephen Merchant, Lucy Boynton, Ben Kingsley, Mindy Kaling ve Dule Hill gibi isimler eşlik ediyor. Daha önce gelen haberlerde başarılı oyuncu Ben Stiller’ın da filmde rol aldığı belirtiliyordu ancak yayınlanan bu ilk fragmanda Ben Stiller’ın isminin geçmemesi bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını gösteriyor.

Son yıllarda Peaky Blinders ve Taboo gibi sevilen dizilerin yaratıcısı olarak adından söz ettiren, Dirty Pretty Things filmiyle Oscar adaylığı kazanan Steven Knight‘ın senaryosunu kaleme aldığı filmin izleyiciler tarafından nasıl karşılanacağını bekleyip göreceğiz.


Locked Down
2021
Locked Down
Komedi / Suç / Romantik118 dk

Yönetmen: Doug Liman
Ayrılma kararı aldıkları sırada Covid-19 pandemisi sebebiyle birlikte iki hafta boyunca karantinada kalmak zorunda kalan Linda ve Paxton çifti, kişisel buhranlarının yanı sıra profesyonel hayatlarında da salgının getirdiği zorluklarla boğuşur. Tam da böyle...


Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024