Giriş Kayıt

Amber Heard Her Yerde


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 14 Aralık 2012 17:28

1200 

resim

Geçtiğimiz aylarda paylaşılan bir haberde yönetmenliğini McG‘nin yapacağı bir aksiyon gerilim filminin başrolünde Kevin Costner‘ın yer alacağı duyurulmuştu. Daha sonradan ismi “Three Days to Kill” olarak kesinleşen projenin oyuncu kadrosuna Amber Heard da katıldı.

Senaryosunu Luc Besson ile Adi Hasak‘ın birlikte yazacağı film daha önce de belirttiğimiz gibi, ölmek üzere olduğunu öğrenen ve uzun bir süredir ilişkilerinin yolunda gitmediği ailesi ile ilişkisini yeniden gözden geçirmeye karar veren Ethan Runner adlı bir Gizli Servis Ajanı’nın öyküsünü anlatacak. Bir süre sonra Gizli Servis’in kendisine yeni bir ilaç deneyi ile bağlantı sağlaması üzerine Ethan’ın kendisini halüsilasyonların gölgesinde ailesi ve görevi arasında sıkışmış olarak bulacağı filmde Amber Heard, Ethan’a işi öneren kadını canlandıracak.

Filme yeni katılan isimlerden Amber Heard, geçtiğimiz yıl “Drive Angry” ve “The Rum Diary” gibi filmlerde yer aldıktan sonra bu yılı sinema adına boş geçirmişti. Bir süredir “Machete Kills” üzerinde çalışan genç aktristin sıradaki projeleri arasında “Paranoia” adlı film de var.


kaynak:Sinemakulubu


Yorumlar

Mawashi 14 Aralık 2012 19:24
Çok beğenerek takip ettiğim bi oyuncu ...

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023