Giriş Kayıt

Alice in Wonderland: Through the Looking Glass Geliyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 05 Ağustos 2014 12:14

2081 

resim

İngiliz yazar Lewis Carroll’ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan 2010 yapımı ‘Alice in Wonderland’in ardından, “Alice in Wonderland: Through the Looking Glass” seyiricisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir önceki filmde olduğu gibi oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Rhys Ifans ve Mia Wasikowska gibi ünlü isimler yer alıyor. Ancak bu kez projenin yönetmen koltuğunda Tim Burton yerine 2011 yapımı ‘Muppets’tan tanıdığımız İngiliz yönetmen James Bobin oturuyor.


resim

İlk filmin ardından yeni hikayede, aynı kadro zamanda geriye gidecek ve Underland’e yolculuk yapacak. Çekimlerinin İngiltere’deki Shepperton stüdyolarında gerçekleşmesi planlanan filmin yapımcılığını Joe Roth, Jennifer Todd, Suzanne Todd ve Tim Burton üstleniyor.

‘Alice in Wonderland: Through the Looking Glass’in 27 Mayıs 2016’da vizyona gireceği açıklandı.


Alice Through the Looking Glass
2016
Alice Through the Looking Glass
Macera / Aile / Fantastik113 dk

Yönetmen: James Bobin
Disney’in “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” filminde Lewis Carroll’un sevilen hikayeleriyle unutulmaz karakterlerinin yepyeni ve benzersiz maceraları anlatılıyor. Alis yeraltının tuhaf dünyasına dönüyor ve Çılgın Şapkacı’yı kurtarmak...
6.2 (122,014 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024