Giriş Kayıt

Aamir Khan Türkiye'ye Geliyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 02 Ekim 2017 13:48

1070 

resim

Bollywood yıldızı Aamir Khan nihayet Türkiye'ye geliyor! Hindistan'ın en önemli film yıldızlarından Aamir Khan'ın ülkemizdeki hayran kitlesi de bir hayli geniş. 20 Ekim'de "Secret Superstar" filmiyle yerli seyircilerle buluşacak olan oyuncu, 4 Ekim'de filmin tanıtımı için Türkiye'ye geliyor.

Son olarak geçtiğimiz aylarda "Dangal" filmi ile ülkemizdeki hayranlarıyla buluşan Khan, filmin ardından yerli seyircilerle yoğun sevgi mesajları almıştı. Khan, yeni filmi "Secret Superstar"ın Hindistan ile aynı zamanda Türkiye'de de vizyona gireceğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ünlü yıldız 4 Ekim'de filmin tanıtımı için ülkemize geleceğini de açıkladı.

Filmin konusu ise bir hayli ilham verici. Insu şarkı söylemeyi çok seven bir genç kızdır. Babasından gizli gizli gitar çalmakta ve şarkı söylemektedir. En büyük hayali ise günün birinde bir şarkıcı olabilmektir. Ancak oldukça katı bir adam olan babasının, gitarını bulduğu gibi paramparça etmesi ve Insu'ya şarkı söylemeyi yasaklaması genç kızın hayallerini paramparça eder. Umutsuzluğa kapılan genç kızın şansı, Shakti Kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışınca dönecektir. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına atılacaktır...

Filmde Shakti Kumar karakterini canlandıran Khan, "şimdiye kadar oynadığım en zor karakter" diye belirtiyor.
Yorumlar

g.c. 02 Ekim 2017 13:59
İzdiham olur akşam haber bültenlerine çıkar. Halkımızın yarısı böyle bir adamdan haberdar olur. Füüü üüü üü
LostProphet 02 Ekim 2017 14:30
O değil de 256 dakikalık filmi sinemada nasıl gösterime sokacaklar?

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film