Giriş Kayıt

A Million Ways to Die in the West’ten İlk Görüntü Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 02 Ocak 2014 18:25

1614 

resim

Seth MacFarlane son dönemin tartışmasız en büyük komedi ustalarından biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle American Dad ve Family Guy serileriyle iyice popüler hale gelen MacFarlane, Ted adlı filmiyle ortalama bir başarı elde etmiş ve devam filmi için kolları sıvamıştı.

Fakat Seth MacFarlane’in son dönemdeki tek projesi Ted 2 tabii ki değil. Sizlere daha önce haberini ulaştırdığımız komedi çizgi dizi Bordertown ile birlikte yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği A Million Ways to Die in the West adlı komedi filmi de 2014 yılında izleyicilerle buluşacak.

Seth MacFarlane, A Million Ways to Die in the West’in her şeyini üstlenmiş durumda ama aynı zamanda filmde bir de Albert adındaki çiftçi rolüne hayat veriyor, bunu da belirtelim. Filmin oyuncu kadrosunda MacFarlane haricinde Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Sarah Silverman, Giovanni Ribisi ve Neil Patrick Harris gibi önemli isimler de yer alıyor.

Son olarak filmin 30 Mayıs 2014 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girmeye hazırlandığını da belirtelim ve sizleri yayımlanan ilk kare ile başbaşa bırakalım.


resimSuperkarga


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023