Giriş Kayıt

5 Dalda Oscar Adayı "Para Avcısı" Geliyor!


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 28 Ocak 2014 19:20

854 

Martin Scorsese'in yönettiği ve Leonardo DiCaprio ile Jonah Hill'e Oscar ödülü adaylığı getiren Para Avcısı filmi çok yakında vizyonda olacak.

resim

Yönetmenliğini usta isim Martin Scorsese'in yaptığı ve başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey ve Margot Robbie'nin bulunduğu Para Avcısı (The Wolf of Wall Street) filmi vizyona girmek üzere. En iyi film, en iyi yönetmen, en iyi uyarlama senaryo, en iyi erkek oyuncu (DiCaprio) ve en iyi yardımcı erkek oyuncu (Hill) dahil olmak üzere 5 Oscar Adaylığı bulunan yapım gerçek bir hikayeden yola çıkıyor.

Şebekesi ile birlikte yatırımcıları dolandırarak milyon dolarlar kazanan New York borsa simsarı Jordan Belfort'un tuhaf yükselişi ve düşüşünü anlatan Para Avcısı filmi, yönetmen Scorsese'in Amerikan suç draması arazisine farklı bir bakış niteliği taşıyor.

Dolandırıcılığın en modern haliyle, hem acımasız hem de kara mizah dolu bir hal aldığı değer borsasının dünyasını paylaşıyor. Sonuç ise zehirlenmeye giden epik bir yolculuk oluyor. Andrenalin, seks, hırs, uyuşturucular ve en beteri olan kolay para zehirlenmesi. Hikaye Jordan Belfort'un kitabından yola çıkan Terence Winter'ın senaryosundan beyazperdeye aktarılmış.


Para Avcısı filmi 7 Şubat tarihinde vizyonda olacak.
resim
Beyazperde


Yorumlar

ibrahim254 28 Ocak 2014 19:30
Sonunda Süperrrrrr
eriCartman 28 Ocak 2014 19:55
Şu film Erzurum'a gelmezse yıkarım ortalığı! draculaaa
AgacaDalanVar 28 Ocak 2014 19:58
Oscar ile benim zevklerim uyuşmuyor anlaşılan.

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023