Giriş Kayıt

365 Days'in Devam Filmi 365 Days: This Day'den Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 08 Nisan 2022 16:40

487 

resim

Netflix, 2020 yapımı erotik draması "365 Days"in devam filmi olan "365 Days: This Day"in resmi fragmanını yayınladı. "Grinin Elli Tonu" tarzındaki orijinal film, Massimo (Michele Morrone) adlı Sicilyalı bir gangster tarafından 365 gün hapsedilen Laura (Anna-Maria Sieklucka) adlı genç bir kadının hikayesini anlatıyordu.

İkinci film, tutku dolu bir aşk yaşayan Massimo ve Laura'nın ilişkisinin, Massimo'nun aile bağları ve ne pahasına olursa olsun onun kalbini ve güvenini kazanmak için Laura'nın hayatına giren gizemli bir adam yüzünden karmaşıklaşmasını anlatacak.

"365 Days: This Day"in yönetmen koltuğunda, ilk filmi de yöneten Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes oturuyor. Thomas Mandes, Blanka Lipińska'nın romanından uyarlanan filmin senaryosunu Mojca Tirs ve Blanka Lipińska ile birlikte kaleme aldı. İlk filmdeki rollerini yineleyen Sieklucka ve Morrone'nin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Magdalena Lamparska ve Simone Susinna bulunuyor.

"365 Days: This Day" ile birlikte serinin üçüncü filminin de çekimleri tamamlandı fakat üçlemeyi sona erdirecek olan bu filmin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.


365 Days: This Day
2022
365 Days: This Day
Dram / Romantik106 dk

Yönetmen: Barbara Bialowas
Laura ve Massimo, tutku dolu bir aşk yaşayan bir çiftir. Ancak onların ilişkileri, Massimo'nun aile bağları ve ne pahasına olursa olsun onun kalbini ve güvenini kazanmak için Laura'nın hayatına giren gizemli bir adam yüzünden karmaşıklaşır. - Gönderen:...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023