Giriş Kayıt

Yeni The Walking Dead Dizileri Geliyor


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 24 Kasım 2022 15:50

354 

resim

The Walking Dead'in 11 sezonluk macerasının son anlarında yeni The Walking Dead dizileri duyuruldu, ilk spin-off gelecek yıl geliyor.

Yeni The Walking Dead dizileri geliyor. Daha doğrusu aynı "The Walking Dead: World Beyond" ve "Fear The Walking Dead" gibi, 3 yeni spin-off dizisi gelecek.

Diziler, The Walking Dead'in final bölümünün son kısmında duyuruldu. The Walking Dead evreninin ana dizisi, 12 yıl, 11 sezon ve 147 bölümün ardından, 20 Kasım akşamı sona erdi.

Bu dizilerden ilki, daha önce Isle of the Dead diye adlandırılan City of the Dead olacak. Bu ilk yan dizi, Maggie (Lauren Cohan) ve Negan'ı (Jeffrey Dean Morgan) New York'un zombi dolu sokaklarına atacak. Manhattan'ın ana adadan koptuğu ve ölüler ile dolu bir "anarşi, tehlike, güzellik ve terör" yuvası olacağı belirtilmiş.

City of the Dead'in ardından yayınlanması beklenen Daryl Dixon, adından belli olacağı üzere Daryl'a odaklanacak ve Fransa'da geçecek. Dizinin orjinal planlamasında, Daryl Dixon'ın (Norman Reedus) yanında Carol'un da (Melissa Mcbride) olması planlanıyormuş. Ancak dizinin son halinde, olay tamamen Daryl'ın etrafında dönecek. Bu dizinin ardından, 2023'ün sonlarına doğru yayınlanması beklenen dizi ise, The Walking Dead hayranlarını belki de en çok heyecanlandıran yapım olacak. Daha önce duyurulan Rick Grimes Spin-Off dizisi gerçek olacak ve Rick&Michonne adındaki mini dizide, ikilinin "kıyamet sonrası dünyadaki aşk hikayesine" tanık olacağız.

The Walking Dead
2010
The Walking Dead
Dram / Korku / Gerilim44 dk

Yönetmen: Greg Nicotero, Ernest R. Dickerson, Michael E. Satrazemis
Polis memuru Rick Grimes gözlerini bir hastane odasında açar. Fakat gözlerini açtığı dünya artık hatırladığı eski dünya değildir. Bir zombi salgını bütün dünyaya yayılmış durumdadır ancak onun tek istediği ailesini bulmaktır. Rick Grimes ve bir...
8.1 (987,464 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2022