Giriş Kayıt

Yeni Sean Bean Dizisi Legends’a İlk Bakış


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 23 Haziran 2014 16:56

1780 

resim

13 Ağustos’ta başlayacak diziden yeni fragman…

Game of Thrones efsanesinin yanı sıra Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) serisi, Truva (Troy), Büyük Hazine (National Treasure) ve Sessiz Tepe (Silent Hill) gibi sayısız filmde rol alan aktör Sean Bean; küçük ekrana geri dönmeye hazırlanıyor! Casus kitaplarının usta yazarı Robert Littell'ın aynı isimli romanından uyarlanan yeni dizi Legends, bu yaz TNT ekranlarında başlıyor. Dizide Bean, her operasyon için kendini bambaşka kişiliklere sokabilen yetenekli FBI casusu Martin Odum’u canlandırıyor. Gizli bir görev esnasında gizemli bir yabancı Martin’e yaklaşır ve kendisinin aslında sandığı kişi olmadığını söyler. Kafası karışan Martin, gerçek kimliğinin peşine düşecektir.

İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan Legends’ın kadrosunda ayrıca Ali Larter, Morris Chestnut, Tina Majorino, Steve Harris, Amber Valletta ve Mason Cook gibi isimler yer alıyor. Homeland dizisini yaratan ekibin ellerinden çıkma dizide, showrunner görevini Fringe’den tanıdığımız David Wilcox üstleniyor.

Dizi ilk bölümüyle 13 Ağustos Çarşamba günü ekranlara gelecek.



Legends
2014
Legends
Aksiyon / Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Brad Turner, Kenneth Biller, Jon Jones
Dizi, casus kitaplarının usta yazarı Robert Littell‘ın aynı isimli romanından uyarlama... Gizli görevde olan Martin Odum (Sean Bean), her operasyon için kendini bambaşka kişiliklere sokabilen birisidir. Ancak günün birinde gizemli bir yabancı ona, kendisinin...
7.4 (13,272 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumlar

Attiwolf 24 Haziran 2014 00:41
Acaba hangi bölümde ölecek. hahahahaha
mert_1047 14 Temmuz 2014 18:16
« Attiwolf » yazdı:
Acaba hangi bölümde ölecek. hahahahaha

Bunu yazmak için konuya girmiştim hahahahaha
adranaczo 14 Temmuz 2014 21:05
Konusu itibariyle Liam Neeson'ın Unknown filmine benziyor, bakalım erkenden ölmesin de Sean Bean

Yorumunuz



Forumdan Benzer Başlıklar



Türkçe Altyazı © 2007 - 2023