Giriş Kayıt

Yellowstone Prequel Dizisi 1923'ün Kadrosu Genişliyor


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 25 Eylül 2022 04:50

455 

resim

Dizinin başrollerini usta oyuncular Harrison Ford ve Helen Mirren üstleniyor.

"Game of Thrones"ta Bronn karakterini canlandıran Jerome Flynn'in, Taylor Sheridan'ın son derece başarılı "Yellowstone" dizisine dayanan evreninin sıradaki projesi olan "1923"ün kadrosuna katıldığı bildirildi.

Dizinin yıldızları Harrison Ford ve Helen Mirren'in liderliğindeki oyuncu kadrosunda Flynn'in yanı sıra Robert Patrick, Marley Shelton, Darren Mann, Michelle Randolph, James Badge Dale, Brian Geraghty, Julia Schlaepfer, Brandon Sklenar gibi isimler yer alıyor.

Prequel serisi, Kevin Costner başrollü "Yellowstone"da görülen modern dönemden farklı olarak, Dutton ailesinin farklı bir neslini anlatacak. Ana dizi ve diğer prequel dizisi "1883" arasında geçen yapım, aile reisi Jacob (Ford) ve karısı Cara'ya (Mirren) odaklanacak. Çift, Yellowstone çiftliğini yönetirken salgın, tarihi kuraklık ve yaklaşan Büyük Buhran tehdidi gibi çağın zorluklarıyla yüzleşmek zorundadır. Bu arada ailenin Montana'daki varlığı da büyük risk altındadır.

Deadline'ın haberine göre kadroya yeni katılan Flynn, "sert İskoç ve yerel koyun adamlarının lideri" olarak tanımlanan Banner Creighton'ı oynayacak. Dizinin yaratıcısı Taylor Sheridan, yürütücü yapımcılık görevini de üsteniyor. "1923" önümüzdeki Aralık ayında Paramount+'ta prömiyer yapacak.

1923
2022
1923
Dram / Western

Yönetmen: Ben Richardson
Prequel serisi, Kevin Costner başrollü Yellowstone'da görülen modern dönemden farklı olarak, Dutton ailesinin farklı bir neslini anlatacak. Ana dizi ve diğer prequel dizisi 1883 arasında geçen yapım, aile reisi Jacob (Harrison Ford) ve karısı Cara'ya (Helen...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023