Giriş Kayıt

Vikings: Valhalla Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 21 Ocak 2022 11:58

416 

resim

Netflix, yayın platformunda 25 Şubat'ta gösterime girecek orijinal "Vikings" destanının yan dizisi "Vikings: Valhalla" için bir teaser yayınladı. “Vikings: Valhalla”, bin yıldan fazla bir süre önce, 11. yüzyılın başlarında, tarihteki ünlü Vikinglerin, özellikle de kaşif Leif Eriksson (Sam Corlett), kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve İskandinav prensi Harald Sigurdsson'un (Leo Suter) maceralarını anlatıyor.

Dizide, Vikingler ve İngiliz kraliyetleri arasındaki gerilim şiddetle doruğa çıkıyor ve okyanuslar (ve kanlı savaş alanları) arasında destansı bir yolculuk başlıyor. “Vikingler: Valhalla”, 793 yılına yakın bir tarihte başlayan ve onlarca yıl sonra keşfedilen “Vikingler” serisinin bitiminden 100 yıldan fazla bir süre sonra geçiyor. "Vikingler", Viking Ragnar Lothbrok'a ve daha sonra Ragnar'ın ailesinin yaşamlarına odaklanan, İskandinav ve İzlanda destanlarına dayanıyordu.

Orijinal dizi, 2013 ve 2020 yılları arasında History Channel'da altı sezon boyunca yayınlandı. Salı günü yayınlanan "Vikingler: Valhalla"nın korkunç teaser'ı kanlı savaşları, suda seyahat eden uzun gemileri ve savaş sırasında Viking liderlerinin tutkulu konuşmalarını gösteriyor. "Bu kan benim kanım değil. Bu bizim kanımız. Bu Viking kanı.” diyor fragmanda Harald Sigurdsson.

“Vikings: Valhalla”da Corlett, Gustavsson ve Suter'in yanı sıra Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Caroline Henderson, Laura Berlin ve David Oakes da rol alacak. Yönetici yapımcılar arasında Jeb Stuart, Morgan O'Sullivan, Michael Hirst, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh ve Alan Gasmer yer alıyor. Stuart, aynı zamanda showrunner olarak da görev yapıyor. “Vikingler: Valhalla” MGM Televizyonu tarafından çekiliyor.


Vikings: Valhalla
2022
Vikings: Valhalla
Aksiyon / Macera / Dram43 dk

Yönetmen: Steve Saint Leger, Hannah Quinn, Niels Arden Oplev
Vikings: Valhalla, 793 yılına yakın bir tarihte başlayan ve onlarca yıl sonra keşfedilen Vikings serisinin bitiminden 100 yıl sonrasını konu ediyor. Dizi, bin yıldan fazla bir süre önce, 11. yüzyılın başlarında, tarihteki ünlü Vikinglerin, özellikle de...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film