Giriş Kayıt

The Umbrella Academy'nin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 09 Temmuz 2020 11:42

415 

resim

The Umbrella Academy’nin 2. sezonundan fragman yayınlandı. The Umbrella Academy 2. sezon, 31 Temmuz’da Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Gerard Way ve Gabriel Bá ikilisinin çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy‘nin ilk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlandı ve izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. İlk dört haftasında 45 milyon hanede izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy, kısa sürede Netflix’ten 2. sezon onayı aldı.

1989 yılında aynı gün dünyaya gelen ve esrarengiz bir mucit tarafından süper kahraman olarak yetiştirilen yedi kardeşin dünyayı kurtarmak için yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatan dizi, bu yaz 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, geçtiğimiz günlerde diziden bir tanıtım fragmanı yayınlayarak 2. sezonun 31 Temmuz’da ekranlara geleceğini duyurmuştu. Ancak bu tanıtım fragmanında yeni sezondan herhangi bir görüntü yer almıyordu. Merakla beklenen yeni sezondan ilk görüntüleri içeren asıl fragmansa bugün yayınlandı.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min‘in hikâyenin merkezinde yer alan süper güçlere sahip kardeşler olarak geri döneceği 2. sezonda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood da dâhil oluyor.

Şubat ayında Netflix ile uzun yıllar sürecek bir anlaşmaya imza atan Steve Blackman, 2. sezonun da dizi sorumlusu (showrunner) olacak.

31 Temmuz’da ekranlara dönecek olan The Umbrella Academy’nin 2. sezonundan yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.


The Umbrella Academy
2019
The Umbrella Academy
Aksiyon / Macera / Komedi / Dram / Fantastik / Bilim-Kurgu60 dk

Yönetmen: Peter Hoar, Andrew Bernstein, Ellen Kuras
1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald...
7.9 (264,123 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023