Giriş Kayıt

The Umbrella Academy 2. Sezon Onayını Aldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 03 Nisan 2019 17:03

715 

resim

Şubat ayında yayınlanan ilk sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi The Umbrella Academy 2. sezon onayını aldı.

Gerard Way ve Gabriel Bá ikilisinin çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy, 1989 yılında aynı gün dünyaya gelen ve esrarengiz bir mucit tarafından süper kahraman olarak yetiştirilen yedi kardeşin Dünya’yı kurtarmak için yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatıyordu.

Aynı zamanda birbirlerinden tamamen farklı olan kardeşlerin, üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için yıllar sonra bir araya gelmelerini de derinlemesine inceliyordu. Ellen Page ile beraber dizinin oyuncu kadrosunda Robert Sheehan, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Colm Feore ve Mary J. Blige gibi isimler yer alıyor.


resim

10. bölümünün sonunda yeni sezona açık kapı bırakan bir finalle macerasını noktalayan dizi bekleneni gerçekleştirdi. Screen Rant’in haberine göre The Umbrella Academy 2. sezon onayını aldı. Netflix’ten bu konuda resmi bir açıklama henüz gelmedi ancak Screen Rant’in bu haberi dizinin hayranları açısından heyecan verici olarak nitelendirilebilir. Yine bu habere göre 2. sezonun yapım sürecinin mayıs ayında başlayıp eylül ayında tamamlanması bekleniyor.

The Umbrella Academy
2019
The Umbrella Academy
Aksiyon / Macera / Komedi / Dram / Fantastik / Bilim-Kurgu60 dk

Yönetmen: Peter Hoar, Andrew Bernstein, Ellen Kuras
1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald...
7.9 (263,961 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023