Giriş Kayıt

The Mindy Project'te revizyon!


  1. Haberler
  2. Dizi
Sinigami - 11 Aralık 2012 13:36

1640 

resim

The Office'in oyuncu, senarist ve uygulayıcı yapımcılarından Mindy Kaling'in Fox kanalı için geliştirdiği sezonun yeni komedi dizilerinden 'The Mindy Project', yeni senede hikayesine yeni karakterleri sokmaya hazırlanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan yeni isimlere ve canlandıracakları karakterlerin ayrıntıları ile oyuncu kadrosunda gerçekleşen diğer değişikliklere bakacak olursak:

Deadline'ın haberine göre Second City Chicago eski oyuncularından ve komedi skeç grubu New Excitement'ın kurucu üyelerinden Mary Grill yinelenen bir rolle Mindy Lahiri'nin (Mindy Kaling) erkeksi, kendine güvenen, çoğu kişi tarafından lezbiyen olarak bilinen ve parti kızı olarak nitelendirilen üniversiteden arkadaşı Maggie karakteriyle dizinin oyuncu kadrosuna katıldı. Maggie'nin, Mindy'nin apartman binasındaki bir daireye taşınması ile birlikte ikili yeniden iletişime geçmeye başlayacaktır.

Son olarak Boardwalk Empire dizisinde konuk oyuncu olarak gözüken Mary Grill önümüzdeki dönemde Whitney ve Don’t Trust the B—- In Apt.23 gibi dizilerde de konuk isim olarak karşımıza çıkacak. Grill'in dizideki ilk görünümünün 2013'ün Ocak ayında ekranlara gelecek bir bölümde gerçekleşmesi bekleniyor.

Maggie karakterinin hikayeye katılması dizinin ilk sezonu devam ederken yaratıcı ekip tarafından gerçekleştirilen revizyonun bir parçası olarak kabul edilebilir. Amanda Setton'ın canlandırmış olduğu Shauna Dicanio karakterinin diziden ayrılıyor olması, aynı şekilde Stephen Tobolowsky'nin yinelenen bir rolle canlandırdığı Marc Shulman karakterinin de artık hikaye içinde yer almaması ve Gwen Grandy karakterini canlandıran aktris Anna Camp'ın bundan sonra düzenli bir rol yerine yinelenen bir rolle konuk oyuncu olarak dizide yer alacak olması gibi değişiklikler revizyonun getirdiği diğer yenilikler olarak göze çarpıyor.

Diziye konuk olacak bir diğer isim ise Mindy Kaling'in The Office'ten arkadaşı B.J. Novak olacak. Diğer bir deyişle Kelly Kapoor ve Ryan Howard yeniden bir araya geliyor! Novak dizide etkileyici bir Latince profesörü Jamie karakteriyle iki bölüm boyunca konuk oyuncu olarak yer alacak. Jamie, tahmin edildiği üzere Mindy için yeni bir sevgili adayı! Novak'ın ilk olarak yeni senenin başlarında karşımıza çıkması bekleniyor. Aynı bölümde ayrıca Oscar ödüllü aktris Susan Sarandon'ın oyuncu kızı Eva Amurri'yi (Californication), Jamie'nin arkadaşı Lucy karakteriyle izleyeceğiz.

Tez canlı, neşeli ve patavatsız Mindy Lahiri isminde genç yaştaki bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı üzerine odaklanan ve küçük çalışma yerinde ilginç çalışma arkadaşlarıyla iç içe olan Mindy'nin profesyonel yaşamı ile kişisel yaşamını dengede tutma mücadelesini gözler önüne seren The Mindy Project, 11 Aralık Salı akşamı sezonun dokuzuncu bölümü 'Josh and Mindy's Christmas Party' ile Fox ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.


Kaynak:Dizimizi


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023