Giriş Kayıt

The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 23 Ağustos 2022 17:50

891 

resim

Yayınlanmasına şunun şurasında sadece 10 gün gibi kısa bir zaman dilimi kalan The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinden bir fragman daha paylaşıldı.

Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ında geçecek The Lord of the Rings: The Rings of Power’da yüzüklerin dövülmesi, Karanlık Lord Sauron’un yükselişi, Númenor’un destansı öyküsü ve Elfler ile İnsanların Son İttifak’ı gibi konular işlenecek.

Mevzubahis diziye sık sık rakip olarak olarak gösterilen Game of Thrones spin-off’u House of the Dragon, geçtiğimiz gün ilk bölümüyle HBO’da ekranlara geldi ve hem genel izleyiciden hem de eleştirmenlerden hiç de fena olmayan yorumlar aldı. The Rings of Power’ın bu rekabet içindeki akıbeti ne durumda olacak bakalım, merakla bekliyoruz.

The Lord of the Rings: The Rings of Power ile 2 Eylül tarihinde Prime Video’da buluşacağız. Yeni fragman için hemen aşağı alalım.


The Lord of the Rings: The Rings of Power
2022
The Lord of the Rings: The Rings of Power
Aksiyon / Macera / Dram60 dk

Yönetmen: J.A. Bayona, Wayne Yip, Charlotte Brändström
Amazon Studios’un dizisi, Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük...
6.9 (325,005 Oy)

Kaynak: play tuşu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023