Giriş Kayıt

The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan Karakter Posterleri Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 04 Şubat 2022 10:31

561 

resim

Tarihin en yüksek bütçeli TV dizisi olması beklenen ve büyük heyecan yaratan The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinin ilk karakter fotoğrafları yayınlandı. Fotoğraflarda karakterleri var ama kafaları yok. Fotoğraflarda dizideki karakterlerin elleri, kullandıkları savaş aletleri ve vücutlarının orta kısımları gösteriliyor.

Bu kadar sırın üzerinde tahmin edersiniz ki karakter ve oyuncu isimleri de açıklanmıyor. Bu eller bazıları için sinir bozucu görünebilir, ancak, amaç, kimin kim olduğu hakkında fandom spekülasyonlarını körüklemek ve karmaşık kostüm, aksesuar çalışmalarına dikkat çekmek. Tabii ki, prömiyer tarihine kadar hayranları oyalamak için de böyle bir strateji uygulanıyor. Her fotoğrafta tahminlerde bulunmak için birçok ipucu ve ayrıntı var. Tüm bu değerli karakter yüzleri daha sonraki bir tarihte tamamen açıklanacak.

Dizi, 2017'de ilk kez sipariş edildiğinde birden fazla sezon için onaylandı. Yaklaşık 450 milyon dolara mal olduğu söylenen ilk sezonun çekimleri tamamlandı. Peter Jackson'ın üç orijinal filminin toplam bütçesi 281 milyon dolardı. Amazon, resmi adı da dahil olmak üzere serinin ayrıntılarını yakından koruyor. Bilinen tek şey, dizinin İkinci Çağ olarak adlandırılan dönemde, hem “Yüzüklerin Efendisi”, hem de “Hobbit” kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl önce geçtiği.

Dizi, uzun süredir korkulan kötülüğün Orta Dünya'da yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşirken, gerek tanıdık gerekse yeni karakterlerden oluşan bir topluluğu takip ediyor. Oyuncular arasında Sir Lenny Henry, Morfydd Clark, Peter Mullan, Joseph Mawle ve Robert Aramayo yer alıyor.

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim

The Lord of the Rings: The Rings of Power
2022
The Lord of the Rings: The Rings of Power
Aksiyon / Macera / Dram60 dk

Yönetmen: J.A. Bayona, Wayne Yip, Charlotte Brändström
Amazon Studios’un dizisi, Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük...
6.9 (315,508 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023