Giriş Kayıt

The Lord Of The Rings: The Rings Of Power Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 11 Şubat 2022 12:24

520 

resim

Büyük bir heyecan yaratan dizinin fragmanının Pazar günü yayınlanması bekleniyor.

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk görseller paylaşıldı! Resmi adı The Lord Of The Rings: The Rings of Power olan diziden geçtiğimiz günlerde karakter posterleri paylaşılmıştı ancak karakterlerin ellerine ve kullandıkları savaş aletlerine odaklanan bu posterlerde yüzlerini görememiştik.

Eylül ayında yayınlanacak olan ve tarihin en yüksek bütçeli televizyon dizisi olmasıyla büyük beklenti yaratan diziye dair daha çok fikir edinmemizi sağlayan görseller Vanity Fair tarafından paylaşıldı. J.R.R. Tolkien'in Hobbit'te ve Yüzüklerin Efendisi serisinde anlattığı olayların yüzyıllar öncesinde geçecek dizide Galadriel rolünde Morfydd Clark'ı izleyeceğiz. Yayınlanan görsellerde Galadriel'i kuzey ordularına hükmederken ve Elrond ile konuşurken görüyoruz. Dizide genç Elrond'u ise Robert Aramayo canlandırıyor.

Yayınlanan görsellerin arasında, Owain Arthur'un hayat verdiği Prens Durin IV, Sophia Nomvete tarafından canlandırılan Prenses Disa ve Ismael Cruz Córdova'nın oynadığı, dizi için yaratılan orijinal bir karakter olan Silvan Elfi Arondir'in karakter posterleriyle birlikte dizinin yönetmeni J.A. Bayona ile yaratıcıları Patrick McKay ve J.D. Payne'in de yer aldığı kamera arkası fotoğrafları da bulunuyor.

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim

The Lord of the Rings: The Rings of Power
2022
The Lord of the Rings: The Rings of Power
Aksiyon / Macera / Dram60 dk

Yönetmen: J.A. Bayona, Wayne Yip, Charlotte Brändström
Amazon Studios’un dizisi, Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük...
6.9 (325,366 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023