Giriş Kayıt

The Haunting of Hill House’un The Haunting of Bly Manor Adlı 2. Sezonundan Yeni Fragman


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 23 Eylül 2020 17:26

776 

resim

Netflix’in sevilen dizisi The Haunting of Hill House’un The Haunting of Bly Manor adını taşıyan 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Dizinin 2. sezonu, 9 Ekim’de Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Shirley Jackson’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve 2018 yılının en beğenilen Netflix dizilerinden biri olarak dikkatleri üzerine çeken, Oculus, Gerald’s Game ve Hush gibi izleyicinin beğenisini kazanmış korku filmleriyle tanınan ve son olarak The Shining’in devam filmi Doctor Sleep ile adından söz ettiren Mike Flanagan‘ın yaratıcısı olduğu The Haunting of Hill House‘un 2. sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

Her sezonunda farklı bir hikâyenin işleneceği antoloji türündeki dizinin 2. sezonunun ismi The Haunting of Bly Manor olarak belirlendi. Henry James’in Turn of the Screw romanından uyarlanan dizinin 2. sezonu, koronavirüs salgını nedeniyle setlere ara verilmeden çekimleri tamamlandı ve bu sayede ertelenme riskiyle karşı karşıya kalmadı.

Dizinin 2. sezonu, iki kardeşe bakmak için mürebbiye olarak geldiği evde hayaletler gördüğünü söyleyen bir kadını odak noktasına alıyor. Dizi, izleyiciyi Bly Malikânesi ile buranın canlı ve ölü sakinlerinin yaşamlarına davet ediyor.

The Haunting of Hill House’ta Nell ve Luke Crain kardeşler olarak izlediğimiz Victoria Pedretti ve Oliver Jackson-Cohen, ikinci sezonun da başrollerini paylaşıyor. Dizide Victoria Pedretti, bu çocuklara bakmak üzere mürebbiye olarak eve gelen Dani Clayton’ı canlandıracak. Oliver Jackson-Cohen’i, Dani’nin yakın arkadaşı Peter olarak izleyeceğiz.

Ayrıca The Haunting of Hill House’ta Hugh Crain’e hayat veren Henry Thomas ve Theodora Cain’e hayat veren Kate Siegel da 2. sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor. Bu dört oyuncuya T’Nia Miller, Rahul Kohli, Alex Essoe, Amelia Eve, Amelie Smith, Benjamin Ainsworth, Calix Fraser, Jim Piddock ve Catherine Parker gibi isimler eşlik ediyor.

Mike Flanagan’ın yapımcıları arasında yer aldığı, Annabelle: Creation, The Nun, Shazam! gibi filmlerde görev alan Maxime Alexandre’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği dizinin yeni sezonu, 9 Ekim’de Netflix’te izleyici ile buluşacak. Diziden yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.


The Haunting of Bly Manor
2020
The Haunting of Bly Manor
Dram / Korku / Gizem / Gerilim494 dk

Yönetmen: Mike Flanagan, Ciarán Foy, Axelle Carolyn
The Haunting: Bly Malikânesi, 1980'lerin İngiltere'sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria...


Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film