Giriş Kayıt

The Boys Dizisinden Son Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 24 Temmuz 2019 18:05

562 

resim

Daha önce Preacher’ı televizyona uyarlayan Evan Goldberg ve Seth Rogen’ın yaratıcısı olduğu, süper kahraman hikâyelerine şiddet ve cinsellik dozu yüksek bir yorum getiren The Boys’tan yeni bir fragman yayınlandı. Amazon tarafından hazırlanan dizi, 26 Temmuz’da başlayacak.

Daha önce Superbad, Pineapple Express ve Sausage Party gibi birçok filmde birlikte çalışan Seth Rogen ve Evan Goldberg, Preacher’dan sonra yeni bir dizi projesi için yeniden bir araya geliyor. Çizgiroman dünyasının ekrana uyarlanması en zor serileri arasında gösterilen Preacher‘ı başarıyla televizyona uyarlayan ikili, bu kez de süper kahraman hikâyelerine şiddet ve cinsellik dozu yüksek bir yorum getiren The Boys için aynısını yapmaya hazırlanıyor. Bu ay izleyici ile buluşacak The Boys için tanıtım çalışmalarını sürdüren Amazon, merakla beklenen diziden son bir fragman daha yayınladı.

Preacher’ın yazarlarından Garth Ennis ve Darick Robertson‘ın grafik romanından uyarlanan dizinin yaratıcı ekibinde Rogen ve Goldberg’in yanı sıra Supernatural’ın yaratıcısı olan Eric Kripke de yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Dominique McElligott, Jesse T. Usher, Chance Crawford, Simon Pegg ve Jack Quaid gibi isimler yer alıyor.

The Boys, alışık olduğumuz süper kahramanlardan farklı bir imaj çizen birbirinden ilginç karakterleri bünyesinde barındırıyor. Şöhret yüzünden yozlaşan ve dünyaya faydadan çok zararları dokunan bu süper kahramanları kontrol altında tutmak ve gerekirse ortadan kaldırmak için CIA önderliğinde The Boys isimli bir ekip kuruluyor. Dizi, düzeni sağlamakla görevli bu ekibin zorlu maceralarını konu alıyor.

Eric Kripke’nin aynı zamanda yürütücü yapımcılığını da üstlendiği dizinin pilot bölümünü 10 Cloverfield Lane filmine imza atan Dan Trachtenberg yönetti. Konusu, oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle heyecanlandıran dizinin ilk sezonu 26 Temmuz’da Amazon’da yayınlanacak.

Diziyi yayın tarihinden önce izleme şansı yakalayan eleştirmenlerin diziyle ilgili ilk yorumları, Seth Rogen ve Evan Goldberg’in bir kez daha uyarlaması zor bir çizgiromanı başarıyla televizyona uyarladığını gösteriyor.The Boys
2019
The Boys
Aksiyon / Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Dan Trachtenberg, Jennifer Phang, Philip Sgriccia
The Boys; alışık olduğumuz süper kahramanlardan farklı bir imaj çizen, birbirinden ilginç karakterleri bünyesinde barındırıyor. Süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan...
8.7 (686,091 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film