Giriş Kayıt

That ’90s Show'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 23 Aralık 2022 14:04

505 

resim

Netflix, FOX'un uzun soluklu sitcomu "That '70s Show"un devamı niteliğindeki "That '90s Show"un fragmanını yayınladı.

1995 yılında geçen dizide, "That '70s Show"un oyuncuları Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp, Red Forman ve Kitty Forman olarak rollerine geri dönüyorlar. Orijinal yıldızlar Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon ve Wilmer Valderrama da konuk oyuncu olarak yer alıyorlar.

Yeni bir jenerasyonla eğlenceyi devam ettirmeyi hedefleyen dizide Leia Forman (Callie Haverda), büyükanne ve büyükbabası Red ve Kitty'yi ziyaret etmek için Point Place'e geldiğinde, enerjik ve asi Gwen (Ashley Aufderheide) ile tanışır.

Gwen'in sevimli kardeşi Nate (Maxwell Donovan), zeki kız arkadaşı Nikki (Sam Morelos), alaycı ve anlayışlı Ozzie (Reyn Doi) ve büyüleyici Jay (Mace Coronel) dahil olmak üzere arkadaşlarının yardımıyla Leia, orada da maceralar yaşanabileceğini fark eder, tıpkı yıllar önce anne ve babasının yaşadığı gibi.

Leia, kendini yeniden keşfetmenin heyecanıyla, ailesini yaz boyunca orada kalmasına izin vermeye ikna eder. Yine gençlerle dolu bir bodrum katıyla Kitty Forman evinin artık yeni bir nesle ev sahipliği yapmasından memnundur. Gregg Mettler, Bonnie Turner, Terry Turner ve Lindsey Turner tarafından yaratılan "That '90s Show" 19 Ocak'ta Netflix'te.


That '90s Show
2023
That '90s Show
Komedi / Dram / Romantik30 dk

Yönetmen: Gail Mancuso, Laura Prepon
Genç bir kız olan Leia Forman, yazını büyükannesi ve büyükbabası ile geçirmek için Point Place’e gider. Burada Kitty’nin gözetimi ve Red’in sert bakışları altında yaşayan Leia, çok geçmeden bölgede yaşayan gençlerle kaynaşır. - Gönderen: Quaresmania...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film