Giriş Kayıt

Tahar Rahim'li Suç Draması The Serpent'tan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 21 Aralık 2020 16:55

414 

resim

"A Prophet" yıldızı Tahar Rahim, yaklaşan gerilim filmi "The Serpent"ın fragmanında seri katil Charles Sobhraj olarak tanınmaz halde görünüyor. Charles Sobhraj'ın gerçek hikayesine dayanan "The Serpent" dizisinin fragmanı, 1975 ve 1976 yılları arasında 20'ye genç yolcunun ölümünden sorumlu olduğuna inanılan Charles Sobhraj'ın oldukça karanlık hikayesini konu alan sekiz bölümlük diziyle tanışmamızı sağlıyor.

Gösteri, BBC ve Netflix'in ortak yapımı ve Rahim'in yanında yer alan Jenna Coleman, Sobhraj'ın kız arkadaşı ve suç ortağı Marie-Andrée Leclerc'i canlandıryor. İkili, Tayland, Nepal ve Hindistan'daki "Hippi Yolu"nda suç çılgınlığını gerçekleştirdi. Dizi, Billy Howle'un Bangkok'ta çalışan ve farkında olmadan Sobhraj'ın suç ağına giren ve katili adalete teslim etmek için yola çıkan küçük diplomat Herman Knippenberg rolünü de sahip.

Fragman, gergin bir kedi-fare oyunu izleyeceğimizi gösteriyor ve şimdiye kadar "Doctor Who"daki rolü gibi daha erdemli karakterleri canlandırmak zorunda kalan Coleman için büyük bir değişimi müjdeliyor. Digital Spy'a konuşan Coleman, şovdaki çalışmalarını anlattı ve "Bu beni Charles Sobhraj'ın karanlık, baştan çıkarıcı dünyasında sarhoş etti. Hippi Yolu'nun derinliklerine inmeyi ve bu akıl almaz gerçek hayat hikayesini hayata geçirmeyi dört gözle bekliyorum." dedi.

Gösteride ayrıca, Ellie Bamber, Amesh Edireweera, Mathilde Warnier, Grégoire Isvarine ve “Blackadder” aktörü Tim McInnerny de rol alıyor. "The Serpent", BBC One'da yeni yılın ilk günü ve daha sonra ABD'de Netflix'te prömiyer yapacak. Son yılların gözde aktörlerin olan Tahar Rahim, A Prophet filmindeki rolüyle tanınmış ve kariyerine hız kazandırmıştı.


The Serpent
2021
The Serpent
Suç / Dram / Gerilim58 dk

Yönetmen: Tom Shankland, Hans Herbots
The Serpent, 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediyor. Charles Sobhraj, Güneydoğu Asya’daki çeşitli ülkelere seyahat eden 20 gezginin cinayetinin sorumlusudur. Dünyanın farklı kıtalarında...
7.6 (45,144 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023