Giriş Kayıt

Sweet Tooth 3. Sezonuyla Final Yapacak


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 04 Mayıs 2023 11:34

244 

resim

Netflix, Sweet Tooth'un 3. sezonuna onay verdi. Kısa bir süre önce ikinci sezonuyla geri dönen dizi, bir sezon daha devam ederek final yapacak.

Haber, Netflix'in Twitter hesabından dizinin bazı yıldızlarının yer aldığı tatlı bir videoyla doğrulandı. Gus karakterine hayat veren Christian Convery, "Sweet Tooth 3. sezon için geri dönüyor, Gus'ın hikayesinin son bölümünü sizinle paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız ve size her şeyi anlatmak için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Yaratıcı, dizi sorumlusu ve sorumlu yapımcı Jim Mickle, Netflix'in Tudum'una verdiği röportajda final sezonu hakkında şunları söyledi:

"Birçok yönden, bu tam olarak anlatacağımızı hayal ettiğim hikaye. Başlangıçta, Gus'ın bu dönüm noktası niteliğindeki parçalarını ve hikaye ve çizgi romanın büyük parçalarını anlatmak için yola çıktığımızı düşünüyorum. Ancak uzun biçimli hikaye anlatımının ve Gus'ın 24 bölümdeki yolculuğunun güzelliği, karakterlerin kendilerinin size ne olmak istediklerini söylemeleridir."

"Sweet Tooth"un ikinci sezon Netflix'te 27 Nisan'da yayınlandı ve bu kadar kısa sürede yayıncının en çok izlenen diziler listesine girmeyi başardı. Aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, yarı insan yarı geyik olan bir çocuğun kıyamet sonrası bir dünyada yolculuğunu anlatıyor.

Sweet Tooth
2021
Sweet Tooth
Aksiyon / Macera / Dram / Fantastik / Bilim-Kurgu39 dk

Yönetmen: Toa Fraser, Jim Mickle, Robyn Grace
Hikâye salgının pençesindeki, post apokaliptik bir dünyada geçiyor. Kimilerine göre tehlikeli kimilerine göre mucize sayılan melezlerin doğumu, çeşitli soruları beraberinde getiriyor: Pandemi nedeniyle mi ortaya çıktılar, yoksa pandeminin sebebi onlar mı?...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film