Giriş Kayıt

Samurai Jack | 2017 (Adult Swim) | JACK'S BACK


  1. Haberler
  2. Dizi
N e X o - 08 Şubat 2017 08:54

2863 

Yıllardır çizgi film severlerin yakından takip ettiği Samurai Jack tekrar kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Genndy Tartakovsky tarafından tasarlanan ve çizilen Samurai Jack bundan böyle 5.sezonu ile Adult Swim üzerinden yayınlanacak.

Sezon 5 için yeni bir fragman yayınlandığı gibi, detaylara şöyle bir göz attığımızda kahramanımız olan Jack yılların vermiş olduğu yorgunluk ve azılı düşmanlar ile savaşlar yüzünden çok harap hale düşmüş durumda. Aynı zamanda Samurai Jack geçen onca sürenin ardından saç ve sakalları ağarmış ve yıpranmış olarak karşımıza çıkıyor.

resim

Eski beyaz kıyafetli Jack artık olmadığı gibi, en büyük düşmanı olan Aku'nun akibeti daha da güçlenmiş durumda. Yeni sezonda yine bizleri bol bol aksiyon beklediği gibi, sezon 5'in ilk bölümünde Jack'in bıçak ile yaralandığını görebilmek mümkün. Tam 13 sene sonra kaldığı yerden devam eden çizgi dizi, bundan böyle yeni bölümleri ile seyircisinin karşısında olacak.


----------------------------

#TEASER#----------------------------


#TRAILER# (Fragman)]Yorumlar

antichrist 08 Şubat 2017 08:58
Adult Swim güzel işler yapıyor gerçekten; takibe alıyorum...

Rick & Morty de başlasa bir an önce hiç fena olmaz... Heyoo
Akturk 08 Şubat 2017 11:18
Rick and Morty'nin yeni sezonu geliyor diye tüm sezonları tekrar izledim. Samuray jack sezonlarınıda izlemek lazım Gülücük
Gazihan Bora 12 Şubat 2017 20:43
« kellaman61 » yazdı:
Bende kesinlikle izlicem bütün bölümleri. Umarım 5. sezon alt yazıları gelir. (Burda keşke ingilizcem olsaydı diyorum Çok Mutlu)


Benim de uzun zamandır beklediğim bir yapım. Jack ve hikayesinin geri döneceğinden tamamen emindim ama geçen yıla kadar bu kesinleşmemişti. Çeviren çıkmazsa el atacağımdan emin olabilirsiniz. Hıhı

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024