Giriş Kayıt

Paolo Sorrentino’nun HBO’da yayınlanacak dizisi “The Young Pope”dan kısa bir fragman


  1. Haberler
  2. Dizi
Chaotic Cinema - 03 Ekim 2016 15:44

1063 

resim


Geçtiğimiz yıl vizyona giren filmi Youth‘la katıldığı tüm festivallerden büyük övgülerle ayrılan Paolo Sorrentino’nun merakla beklenen ilk dizisi The Young Pope, önümüzdeki şubat ayında HBO’da yayınlanacak. Başrolünde Jude Law ve Diane Keaton’ı izleyeceğimiz diziden kısa bir fragman görücüye çıktı.

Daha önce çeşitli televizyon filmleri çeken Sorrentino, ilk kez bir diziyle karşımıza çıkıyor. Tamamı Sorrentino tarafından yönetilmiş 10 bölümden oluşacak The Young Pope, hayali bir karakter olan Papa XIII. Pius’un görevinin başlarında yaşadığı zorlukları ve skandalları konu edecek. Vatikan’daki saray mensuplarıyla da sıklıkla ters düşen XIII. Pius’u Jude Law’un canlandıracağı dizi, galasını bu ayın sonunda İtalya’da Sky Atlantic aracılığıyla yapacak.

Diziden yayınlanan fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.The Young Pope
2016
The Young Pope
Dram50 dk

Yönetmen: Paolo Sorrentino
Dizide, muhafazakar kimliğe sahip Amerikan/İtalyan papa Lenny Belardo’nun (Pius XIII) hayatını anlatacak. 8 bölüm boyunca, karakterin en yakınındakileri kaybetme korkusunu nasıl yaşadığını göreceğiz.Ayrıca Tanrı’nın bile kendisini terk ettiğini düşünen...
8.3 (47,726 Oy)

bandmag


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film