Giriş Kayıt

Orlando Bloom ve Cara Delevingne'li Carnival Row'dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 29 Haziran 2019 17:34

525 

resim

Başrollerini Orlando Bloom ve Cara Delevingne’in paylaştığı, Guillermo del Toro’nun yürütücü yapımcılığını üstlendiği Amazon’un yeni fantastik dizisi Carnival Row’dan tanıtım fragmanı yayınlandı.

The Lord of the Rings ve Pirates of the Caribbean serileriyle fantastik dünyanın kapılarını sonuna kadar açan Orlando Bloom ve Paper Towns, Suicide Squad, Valerian and the City of a Thousand Planets gibi filmlerle büyük çıkış yakalayan Cara Delevingne, Amazon’un yeni fantastik dizisi Carnival Row için bir araya geliyor.

Daha önce Star Trek, Medium, Terra Nova, Teen Wolf gibi dizilerde yapımcı ve senarist olarak görev alan Rene Echevarria ve Clash of Titans, Pasific Rim filmlerinin yazarı Travis Beacham dizinin senarist kadrosunda yer alıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenen isimler arasında başarılı yönetmen Guillermo del Toro da bulunuyor.

8 bölümden oluşan Carnival Row, izleyicisini savaştan zarar görmüş yurtlarından kaçıp şehre toplanan efsanevi yaratıkların boy gösterdiği, yerliler ve artan göçmen nüfus arasındaki çekişmelerin had safhada olduğu, Viktorya dönemin İngiltere’sini andıran bir dünyaya davet ediyor. İnsanların ve doğaüstü canlıların bir arada yaşadığı dünyada geçen dizide, faili meçhul olan esrarengiz cinayetlerin araştırılma süreci anlatılacak.

Dizide Orlando Bloom, bir cinayeti çözmek için uğraşan polis müfettişi Rycroft Philostrate‘ı canlandırıyor. Cara Delevingne ise evini bırakıp şehre kaçan Vignette Stonemoss isimli, geçmişi sırlarla dolu bir mülteciye hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda Bloom ve Delevingne’ye Jared Harris, Tamzin Merchant, Indira Varma, Maeve Darmody ve Jamie Harris gibi isimler eşlik ediyor. Konusuyla merak uyandıran dizi, 30 Ağustos‘ta Amazon Prime’da yayın hayatına başlayacak. Dizinin tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.Carnival Row
2019
Carnival Row
Suç / Dram / Fantastik56 dk

Yönetmen: Paul McGuigan, Guillermo del Toro, Jon Amiel
Hikaye, savaşın sefaletinden kaçan ve her türlü yaratığın (insanlar, vampirler, fantastik yaratıklar) aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Göçmen nüfus hızla büyümektedir. İnsanlar tarafından boyun eğdirilen mitolojik...
7.7 (81,736 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024