Giriş Kayıt

One Piece'in Live Action TV Serisi Geliyor


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 21 Temmuz 2017 19:55

4698 

resim

Eiichiro Oda'nın ilk olarak ilk olarak 1997 yılında yayınlanmaya başlayan serisi One Piece, anime serisinin de yayınlanması ile birlikte en popüler serilerden biri haline geldi. Her ne kadar son yıllarda animesinden haz etmesem de mangası dolu dizgin bir şekilde devam eden One piece, benim de en keyif aldığım serilerden birisi. Bu nedenla ortaya çıkan habere tam olarak nasıl tepki vereceğimi kestiremedim. Çünkü gelen haberlere bakılırsa One Piece'in Live Action TV serisi geliyor.

Manganın yayınlandığı Shonen Jump dergisinin genel yayın yönetmeni olan Hiroyuki Nakano yapmış olduğu açıklamada Live Action serisinin geleceğini duyurdu. Konu ile ilgili fazla açıklama yapmayan nakano, bu Live Action serisinin Japonya'da değil başka bir ülkede yapılacağını söylemekle yetinmiş. Tabi ki bu açıklamadan sonra aklımıza direk olarak Hollywood geliyor.

Konuyla ilişkin açıklama yapan oda ise, seriyi 20 yıldır takip eden okuyuculara ihanet etmek istemediklerini ve bu şekilde olaya yaklaştıklarını dile getirmiş. TV serisinin arkasında prison break dizisine de imza atan Tomorrow Studios'un olacağı da gelen bilgiler arasında.

Açıkçası One Piece çok sağlam bir hikayeye sahip. Buna rağmen oldukça uzun bir maraton olduğunu da kabul etmek gerekiyor. Bu nedenle TV adaptasyonunun nasıl olacağını kestirmekte de güçlük çekiyorum. Kaldı ki seri zaten oldukça fantastik karakterler üzerine kurulmuş durumda. Tabi tüm bunları konuşmak için çok erken. Bekleyelim bakalım.


One Piece: Wan pîsu
1999
One Piece: Wan pîsu
Animasyon / Aksiyon / Macera

Yönetmen: Munehisa Sakai, Kônosuke Uda, Hiroaki Miyamoto
9.0 (236,780 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024