Giriş Kayıt

Nicole Kidman ve Big Little Lies Ekibi Nine Perfect Strangers İçin Bir Araya Geliyor


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 03 Mayıs 2019 18:47

546 

resim

Nicole Kidman, Big Little Lies’ın yazarı Liane Moriarty’nin romanından uyarlanacak Nine Perfect Strangers’ın başrolünü üstlenecek. Hulu’dan resmi onayı alan dizi Big Little Lies ekibinin önemli isimlerini yeniden bir araya getirecek.

Hulu, Big Little Lies’ın yazarı Liane Moriarty’nin aynı adlı romanından uyarlanan, başrolünde Nicole Kidman’ın yer alacağı Nine Perfect Strangers‘a resmi onayı verdi. Dizinin 2020 sonbaharında yayınlanmaya başlaması bekleniyor. Dizi, hayatlarını düzene sokmak isteyen dokuz yabancının tedavi ve değişim için gittikleri butik bir sağlık merkezinde geçiyor. On günlük dinlenme programı için merkeze gelen bu dokuz yabancının başında ise müşterilerinin yorgun zihin ve vücutlarını tedavi etmeyi kendisine görev edinen, merkezin yöneticisi Masha bekliyor. Bu on günlük süreçte beklenmedik olaylar birbirini takip ediyor.

HBO’nun sevilen dizisi Big Little Lies’a imza atan ekip, Nine Perfect Strangers için tekrar bir araya geliyor. Big Little Lies’ın başrollerinden Nicole Kidman, Nine Perfect Strangers’ta Masha rolünde izleyici karşısına çıkacak. Kidman aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstleniyor. Big Little Lies yapımcılarından Bruna Papandrea ve David E. Kelley, Nine Perfect Strangers’ta yeniden yapımcı olarak bir araya gelecek. Big Little Lies’ın yanı sıra Boston Legal, Goliath ve Mr. Mercedes gibi sevilen dizilerin de yaratıcısı olan David E. Kelley, John Henry Butterworth ile birlikte dizinin yazarlığını da yapıyor.


resim

Hulu aynı zamanda Kate McKinnon’ın başrolde yer alacağı The Dropout dizisine de onay verdi. McKinnon’ın yapımcılığını da yaptığı The Dropout, ABC News’ün aynı adlı podcast’inden ekrana uyarlanıyor. Dizi, dünyanın en genç milyarderi Elizabeth Holmes’un her şeyini bir anda kaybetmesinin öyküsünü anlatıyor. Dizinin yapımcıları arasında The Dropout podcast‘inin de yapımcılığını yapan Rebecca Jarvis, Taylor Dunn ve Victoria Thompson yer alıyor.

Nine Perfect Strangers ve The Dropout; Little Fires Everywhere, Wu-Tang: An American Saga, Looking For Alaska, Dollface, Reprisal ve The Great dizileri ile birlikte Hulu’nun önümüzdeki dönemde izleyicilere sunacağı orijinal yapımları arasında yer alacak.


Nine Perfect Strangers
2021
Nine Perfect Strangers
Dram / Gizem / Gerilim388 dk

Yönetmen: Jonathan Levine
Nine Perfect Strangers, hayatlarını düzene sokmak isteyen dokuz yabancının tedavi ve değişim için gittikleri butik bir sağlık merkezinde yaşanan olayları konu alıyor. On günlük dinlenme programı için merkeze gelen bu dokuz yabancının başında ise müşterilerinin...
7.0 (53,419 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023