Giriş Kayıt

New Girl'ün kafadarları bu kez aynı kadının peşinde!


  1. Haberler
  2. Dizi
Sinigami - 07 Aralık 2012 17:45

637 

resim

Fox'un sevilen komedi dizisi New Girl'ün ikinci sezonu tüm neşesiyle sürerken, bir yandan da yeni konuk isimler dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmaya devam ediyor.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre, New Girl'e konuk oyuncu olarak katılan son isim ABD'li model ve oyuncu Brooklyn Decker oldu.

Peki Decker'ı dizide nasıl bir rolle ve ne zaman izleyeceğiz? İşte ayrıntılar:

Son olarak Battleship (2012) filminde Sam karakteriyle rol alarak gündeme gelen 25 yaşındaki Decker dizide Holly isminde bir karakterle karşımızda olacak. Kalbi kırık erkeklere karşı özel bir ilgisi bulunan ve barın devamlı müşterilerinden biri olan Holly, barda gecenin tadını çıkaran üç kafadarımızın - Nick (Jake Johnson), Schmidt (Max Greenfield) ve Winston (Lamorne Morris) - dikkatini çekecek ve üçlü, Holly'nin ilgisini çekebilmek için birbirleriyle adeta yarışacak!

Sezon boyunca çeşitli konuk isimlerin canlandırdığı karakterlerle yakınlaşma yaşayan üçlü, görünen o ki bu kez aynı kadın için rekabete girecek!

Sport Illustrated dergisinde kapak kızı olarak ünlenen ve dünyaca ünlü - artık emekli - tenisçi Andy Roddick ile evli olan Brooklyn Danielle Decker dizi dünyasında daha önceden Ugly Betty (Lexie), Chuck ve Royal Pains (Rachel Ryder) gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. Aktris sinema kariyerinde ise Battleship dışında What to Expect When You're Expecting (2012) ve Just Go with It (2011) isimli romantik komedi türündeki filmlerin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Decker'ın sezonun 15. bölümü olan 'The Cooler'da karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Önümüzdeki hafta içinde çekimlerine başlanacak bölümün yeni senenin Ocak ayının sonlarında ya da Şubat başında ekranlara gelmesi planlanıyor.

Nick'in babasını canlandırmak üzere Dennis Farina (Crime Story, Luck) ve Nick için yeni bir sevgili adayı Angie karakteriyle Olivia Munn (The Newsroom) ikilisi geçtiğimiz haftalarda dizinin oyuncu kadrosuna konuk olarak katılan diğer isimler olmuşlardı. Geride bıraktığımız hafta Bathtub bölümüyle hikayeye katılan Olivia Munn'u önümüzdeki hafta da izlemeye devam edeceğiz. Dennis Farina ise yeni senenin Ocak ayı içinde hikayeye dahil olacak.

İlk sezonunu izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş aralığında 3.2 reyting oranı ve 6.52 milyon izleyici ortalamaları ile tamamlayan New Girl, on bölümünü geride bıraktığı ikinci sezonunu ise 18-49 yetişkin yaş aralığında 2.46 reyting oranı ve 4.71 milyon izleyici ortalamaları ile sürdürüyor.

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra internetten tanıştığı üç erkekle aynı evi paylaşmaya başlayan Jess (Zooey Deschanel) ve ev arkadaşlarının komik maceralarını anlatan dizi, önümüzdeki hafta 11 Aralık Salı akşamı (9:00-9:30 pm) sezonun 11. bölümü 'Santa' ile Fox ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.


Kaynak:dizimizi


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023