Giriş Kayıt

Manhattan Love Story İptal Edildi


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 26 Ekim 2014 02:01

1666 

resim

ABC romantik komedisinin ömrü 4 bölüm sürdü.

Sonbahar sezonunun iptal edilen ilk dizisi belli oldu. Geçtiğimiz günlerde How to Get Away With Murder ve Black-Ish dizilerine tam sezon onayı vererek şov yapan ABC kanalı, Manhattan Love Story’nin düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırıldığını açıkladı. 30 Eylül’de ekranlara gelen ilk bölümüyle 4.7 milyon seyirci çeken romantik komedi, geçtiğimiz Salı yayınlanan “It's Complicated” ile yalnızca 2.7 milyon kişi tarafından izlenmişti. Böylece Manhattan Love Story’nin ekran macerası 4 bölüm sürmüş oldu.

Başrollerinde Analeigh Tipton ve Jake McDorman’ın yer aldığı dizi, New York’da yaşayan Dana ve Peter karakterlerini merkeze alıyordu. Henüz yeni tanışmış, birbirinden çok farklı bu Manhattan’lı çiftin hikayesi iç sesler sayesinde ekranlara geliyor; onların düşünceleri ve çelişki davranışlarının altında yatan gerçek sebepler dizide gösteriliyordu.


Manhattan Love Story
2014
Manhattan Love Story
Komedi30 dk

Yönetmen: John Fortenberry, Michael Fresco, Peter Lauer
Henüz yeni tanışmış, birbirinden çok farklı Manhattan’lı bir çiftin; düşüncelerini ve çelişki davranışlarının altında yatan gerçek sebepleri iç sesleri sayesinde öğreneceğiz. | Gönderen: ciko1453...
7.0 (6,361 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumlar

Starks 26 Ekim 2014 18:01
Umarım 'Selfie' dizisi de iptal olmaz.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film