Giriş Kayıt

Malcolm in the Middle'ın çılgın annesi bu kez hangi diziye konuk oluyor?


  1. Haberler
  2. Dizi
Sinigami - 22 Kasım 2012 06:02

1453 

resim

1999 senesinden bu yana aralıksız ekranlarda olan ve 14. sezonunu sürdüren NBC'nin uzun soluklu dizisi Law & Order: Special Victims Unit, sezon içinde sürpriz isimleri konuk etmeye devam ediyor.

2000-2006 seneleri arasında aile komedisi Malcolm in the Middle dizisinde canlandırmış olduğu disiplin delisi çılgın anne Lois karakteriyle yakından tanıdığımız aktris Jane Kaczmarek, Law & Order: Special Victims Unit'in 14. sezon konuk oyuncu kadrosuna adını yazdıran son oyuncu oldu.

Peki Kaczmarek'i dizide nasıl bir rolle izleyeceğiz? TV Guide'ın haberine göre 56 yaşındaki aktris dizide Suffolk County bölge avukatı Pam James karakteriyle karşımızda olacak.

Pam James, tecavüze dayalı bir cinayet davasında karşı karşıya geleceği bölge avukatı Rafael Barba (Raúl Esparza) için sıkı bir rakip olarak belirecek. Bakalım hangi tarafın iddiaları doğru çıkacak?

Bölümün hangi tarihte ekranlara geleceği şu an için netleşmiş olmasa da bu tarihin 2013 senesinin başları olduğu tahmin ediliyor.

Üç kez Altın Küre, yedi kez Emmy Ödülü adaylığı elde eden başarılı oyuncu Kaczmarek dizi kariyerinde Malcolm in the Middle dışında Whitney (Candi), Raising the Bar (Trudy Kessler), Help Me Help You (Anne Hoffman), Felicity (Carol Anderson), Party of Five (Helene Thompson), The Practice (Pamela Boyd), Frasier (Maureen Cutler), Cybill (Holly), Equal Justice (Linda Bauer) ve Big Wave Dave's (Karen Fisher) gibi yapımlarda yinelenen rollerle yer aldı.

Fox'un animasyon serisi The Simspsons'ta yargıç Constance Harm karakterini de seslendiren aktrisin son dönemde konuk oyuncu olarak katıldığı yapımlar arasında ise The Middle. (Sandy Armwood), Ruth & Erica (Brenda) ve Wilfred (Beth) yer alıyor.

New York Polis Departmanı'nın usta dedektiflerinin dünyanın en kozmopolit şehrinde suçluların peşine düştüğü hikayeleri izleyicilerle buluşturan Law & Order: Special Victims Unit'in 14. sezon ekran macerası devam ediyor. İstikrarlı izlenme oranları ile dikkat çeken dizi, sezonu 18-49 yetişkin yaş aralığında bölüm başına elde etmiş olduğu 1.84 reyting oranı ve 6.50 milyon toplam izleyici ortalamaları ile sürdürüyor.

Law & Order: SVU, 21 Kasım Çarşamba akşamı (9 p.m.) sezonun sekizinci bölümü 'Lessons Learned' ile NBC ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.


Kaynak:Dizimizi


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2022