Giriş Kayıt

Jon Snow Dizisi İptal mi Edildi?


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 29 Mayıs 2023 18:10

559 

resim

Game of Thrones spin-off'u hakkındaki yeni açıklamalar dizinin geleceğini belirsizlik içinde bıraktı.

HBO'nun efsane dizisi "Game of Thrones" spin-off projeleriyle büyümeye devam ediyor. İkinci sezonu merakla beklenen "House of the Dragon"ın yanı sıra hazırlık aşamasında olan bir çok yeni proje de var.

Kit Harington'ın Game of Thrones'taki rolüne geri döneceği Jon Snow dizisi de bunlardan biriydi. Harrington bu rolü 2011'den 2019'a kaar oynadı ve iki Emmy adaylığının yanı sıra bir de Altın Küre adaylığı kazandı. 2022 yılında Jon Snow'un, Game of Thrones finalinden sonraki yaşamını göreceğimiz dizinin geliştirme aşamasında olduğu açıklandı ancak sonrasında projeyle ilgili hiçbir gelişme paylaşılmadı.

Deadline ile konuşan HBO Drama şefi Francesca Orsi'nin sözleri ise dizinin geleceğinin tamamen belirsiz olduğunu gösterdi. Orsi, Jon Snow dizisi için perdenin arkasında çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi ancak projenin henüz çok erken bir aşamada olduğunu ve HBO'nun henüz diziye yeşil ışık yakmadığını vurguladı:

"Potansiyel bir yeşil ışık için onu hazırlamak üzere yazarlarla derinden çalışıyoruz, ancak bu noktada, hayır, sonuna kadar gidip gidemeyeceğine dair bir kesinlik yok."

İzleyiciler Jon Snow'u en son gördüğünde, Gece Nöbetçileri'ndeki kardeşleriyle birlikte Duvar'ın Kuzey'ine geri dönüyordu. Duvar'a dönüşü, onu infaz için Gri Solucan'a teslim etmek veya dizinin son bölümünde Daenerys Targaryen'i öldürdükten sonra serbest kalmasına izin vermek yerine karar verilen bir uzlaşmaydı. Son sezonun izleyiciler tarafından genel olarak olumsuz karşılanması, Jon Snow dizisinin peşinden gitmeye değer olup olmadığıyla ilgili geçerli bir endişe de doğuruyor.


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film